• Головна
  • Жителей Житомирской области успокоили: проблем с выдачей загранпаспортов нет
11:04, 13 жовтня 2010 р.

Жителей Житомирской области успокоили: проблем с выдачей загранпаспортов нет

За період введення закордонних паспортів нового зразка, а це більше п’яти років, з приводу оформлення та отримання до підрозділів ВГІРФО звернулося понад 85 тисяч жителів Житомирської області.

Про це повідомив відділ у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Житомирській області.

Оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон здійснюється територіальними підрозділами відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Житомирській області у відповідності до чинного законодавства та згідно затверджених тарифів.

На даний час на території області функціонують 7 підрозділів, що проводять прийом та оформлення документів для видачі закордонних паспортів, а саме:

- у місті Житомирі за адресами: вул. Пушкінська, 44 (тел. 40-76-97); пров. Львівський, 5 (тел. 40-77-74); вул. Огієнка, 1/34 (тел. 48-25-65);

- у м. Бердичеві по вул. Дзержинського, 67 (тел. 2-22-25);

у м. Коростені по вул. Грушевського, 5, (тел. 5-02-47);

- у м. Новограді-Волинському по вул. Шевченка, 15 (тел. 5-53-80);

- у м. Коростишеві по вул. Р.Люксембург, 7 (тел. 5-06-43).

Оформлення закордонних паспортів за новою системою спрощує порядок прийняття документів - відсутні заяви-анкети, які необхідно було завіряти за місцем роботи, фотографування здійснюється по місцю оформлення.

Основні документи, які необхідні для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

1)     Паспорт громадянина України;

2)     Ідентифікаційний код;

3)     Копія документа, що надає пільги по сплаті, завірена нотаріально (у разі наявності пільг);

4)     Військовий квиток або довідка з військкомату (для чоловіків до 25 років);

5)     Попередній закордонний паспорт (якщо такий був);

6)     Свідоцтво про народження дитини, а з 5 років додатково 2 фотокартки 3*4 см (в разі необхідності внесення до паспорту відомостей про дітей).

Для оформлення закордонного паспорта для категорії осіб, які відмовились від ідентифікаційного коду з релігійних або інших мотивів, необхідно мати тільки паспорт з відповідною відміткою, зробленою в районному паспортному підрозділі, за місцем прописки, про відмову від ідентифікаційного коду.

На початку поточного року на Житомирщині, як і в цілому по Україні, були суттєві затримки у виготовленні закордонних паспортів у зв’язку з їхньою відсутністю. На даний час таких проблем немає, і оформлення документів проводиться у визначені законодавством терміни, пише Житомир.info.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...