
13:00, 22 серпня 2020 р.
Надійне джерело
На фасаді житомирського університету відкрили барельєф Володимиру Шинкаруку

Пам'ятну дошку людині – легенді, почесному житомирянину, відомому українському композитору та поету відкрили у Житомирському державному університеті імені Івана Франка, передає sk1.tv.
Дату обрали не випадково, Володимир Шинкарук народився 19 серпня, на Яблучний Спас. Саме у ці дні у Житомирі проходить міжнародне Пісенне Свято, сьогодні ж рідний університет увіковічив пам’ять про Володимира Шинкарука у камені.
«Володимир Федорович — це та людина, яка золотими літерами вписала в історію Житомирського Державного університету своє високе ім’я», — розповідає Володимир Чумак, проректор з навчально-методичної та виховної роботи ЖДУ ім. І. Франка.
«Він обожнював студентів, хоча він був досить вимогливий. Він казав: «Я вас люблю, але вимогливою любов’ю». Він був дуже глибокою людиною і дуже веселою, і навіть в найважчі дні, приймаючи хіміотерапію, ну ви уявляєте, людина без брів, без вій, але він навіть в такій ситуації вмів жартувати над собою», — згадує Ірина Шинкарук донька Володимира Шинкарука
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:50
13 грудня
10:50
12 грудня
15:00
9 грудня
15:00
8 грудня
ТОП новини
Оголошення
05:56, 10 грудня
05:56, 10 грудня
12:46, Сьогодні
26