• Головна
  • Житомирські «Янголятка» пройшли до ІІ етапу Нацконкурсу «Волонтер року»
17:55, 12 березня 2013 р.

Житомирські «Янголятка» пройшли до ІІ етапу Нацконкурсу «Волонтер року»

Волонтерський проект інституту педагогіки ЖДУ імені Івана Франка «Янголятка» здобув визнання у номінації «Кращий волонтер року у сфері освіти та виховання» Національного конкурсу «Волонтер року 2012».

Мета діючого у ЖДУ проекту - створити Всеукраїнську школу студентського волонтеріату для обміну досвідом та навчанню. Девіз «Янголяток»-франківців – «Даруючи щастя іншим, ми знаходимо своє!». Тому студенти-волонтери ЖДУ імені Івана Франка, осмислюючи свою громадянську позицію, замислюючись над тим, як можуть бути корисні своїй країні та своїм співвітчизникам, діють, віддаючи свої сили, знання, талант безкорисливому служінню людям.  І хоч цей волонтерський проект функціонує з вересня 2012 року, але за такий короткий час уже встиг себе зарекомендувати для участі в Національному конкурсі «Волонтер року 2012». До того ж, усі заходи, які були проведені студентами-волонтерами інституту педагогіки ЖДУ імені Івана Франка, набули резонансу не тільки по Житомирській області, але й на Всеукраїнському рівні.  

Попереду у волонтерів-франківців «Конкурс волонтерських історій 2012», їх оцінка Експертною комісією у складі представників Організатора та партнерів Конкурсу, а також березневе он-лайн голосування. Проте «Янголятка» ЖДУ імені Івана Франка часу не гають – як і раніше, тримають «руку на пульсі», з відкритим серцем допомагають всім, хто потребує допомоги та уваги. І щиро вірять, що своїми добрими справами і вчинками, вони зможуть змінити світ на краще!

Нагадаємо, що  найкращим волонтером 2011 року і переможцем в номінації «Волонтер милосердя»  була випускниця ЖДУ імені Івана Франка Людмила  Пампура.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...