• Головна
  • У Житомирі презентували освітню платформу HUMAN
СУСПІЛЬСТВО
13:00, 12 вересня 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі презентували освітню платформу HUMAN

СУСПІЛЬСТВО
У Житомирі презентували освітню платформу HUMAN

11 вересня у житомирській ЗОШ №36 відбулася презентація освітньої платформи HUMAN.

Освітня платформа HUMAN - єдина шкільна платформа, що об’єднує всіх учасників освітнього процесу, надаючи вчителям та адміністрації закладу інструменти для ведення навчального процесу, збору рефлексії, шкільної комунікації та аналітики освітніх даних. Платформа HUMAN вже довела свою ефективність у понад трьохсот населених пунктах по всій країні. HUMAN-школи змогли забезпечити безперервність освітнього процесу в умовах карантинних заходів, а також централізувати всі дані і процеси в одній системі, що значно знизило організаційне навантаження на викладацький склад та учнів.

У Житомирі презентували освітню платформу HUMAN, фото-1

Як повідомлялося раніше, 26 серпня під час педагогічної конференції між Житомирської міською радою та представниками HUMAN було підписано Меморандум про взаємодію і співпрацю.

У Житомирі презентували освітню платформу HUMAN, фото-2

«Наше завдання зробити так, щоб діти хотіли навчатися, щоб їм було цікаво. Тому ми впроваджуватимемо новітні технології у наших школах, використовуючи сучасні інструменти. Знаю, що це додаткове навантаження на вчителів, але наші школи завжди попереду, часом навіть випереджають Міністерство освіти», - наголошує міський голова Сергій Сухомлин.

«Платформа HUMAN - найпотужніший цифровий інструмент, який може виявитися в руках педагогів. Разом з цим не менш важливо - забезпечити для шкіл комфортні умови для його планомірного використання, що буде досягнуто в рамках проєкту", - вважає директор з комунікацій компанії HUMAN Штеренталь Пилип.

У Житомирі презентували освітню платформу HUMAN, фото-3

У рамках спільного проєкту між департаментом, міською адміністрацією та компанією HUMAN всі комунальні школи міста Житомира отримують наступні можливості:

  • безкоштовне використання платформи HUMAN Школа, що рекомендована до використання в закладах міста на основі проведеного департаментом освіти тестування;
  • навчання педагогів та адміністрації закладу з боку компанії HUMAN, що дозволить забезпечити повноцінну та «комфортну» експлуатацію системи;
  • безперервну технічну підтримку для учасників освітнього процесу та закріпленого за закладом консультанта, що супроводжуватиме педагогів у процесі використання HUMAN.

Реалізація проєкту з цифровізації шкіл міста за допомогою HUMAN почнеться з живої демонстрації системи в ЗОШ №36. Школа стала першим закладом Житомира, що протестувала єдину освітню екосистему HUMAN за підтримки департаменту освіти Житомирської міської ради. Після трьох місяців користування платформою адміністрація та вчителі закладу розкажуть про свій досвід використання системи в освітньому процесі та поділяться з колегами порадами з організації планомірного переходу школи на HUMAN.

Джерело: пресслужба Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#human #шкільна #платформа #навчання #дистанційне #онлайн #житомир #презентація #житомирщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
У Житомирі працівники водоканалу виявили унікальну знахідку — дерев’яний трубопровід початку ХХ століття протяжністю близько 300 м
ВОДОКАНАЛ
По Житомирській області сильний вітер!, — САД
САД
Реформа харчування очима житомирських кухарів: нові виклики, нові страви, — ФОТО
ХАРЧУВАННЯ У ШКОЛАХ
Після запуску сміттєпереробного заводу у Житомирі з’явиться тариф на перероблення побутових відходів, а тариф на захоронення зменшиться до 15 копійок
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
Оголошення
live comments feed...