
СУСПІЛЬСТВО
10:10, 14 вересня 2020 р.
Надійне джерело
Очільник Житомирської обласної ради захворів на COVID-19
СУСПІЛЬСТВО

Про це голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма повідомив особиство на власній Фейсбук-сторінці.
"Друзі!
Повідомляю неприємну новину - занедужав на COVID-19.
Зробив тест на коронавірус – результат позитивний. Наразі перебуваю на лікарняному.
До цього я був у відпустці, тож не контактував з працівниками обласної ради та облдержадміністрації.
Бережіть себе, дотримуйтесь протиепідемічних заходів. Це не жарти. На жаль, це реалії нашого нинішнього життя.
Будьте здорові!", - розповів Володимир Ширма.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:04, 19 червня
15:15, 22 червня
1
15:19, 22 червня
10:53, 14 червня
6