• У Житомирі визначили переможців фестивалю з риболовного спорту «Фідер-Арена»
17:15, 30 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі визначили переможців фестивалю з риболовного спорту «Фідер-Арена»

25 жовтня у житомирському Гідропарку на річці Тетерів пройшов фестиваль з риболовного спорту "Фідер-Арена".

У парних двійках змагались 15 команд з Житомира та Києва. Переможцями стали ті, хто виловив найбільше риби на фідер, передає suspilne.media.

У Житомирі визначили переможців фестивалю з риболовного спорту «Фідер-Арена», фото-1

Про це Суспільному розповів організатор фестивалю Денис Трояновський. За його словами, "Фідер-Арена" проходила вже вдруге цього року. У командній першості змагались 30 учасників та ще один в особистій першості. Змагання проходили в один етап тривалістю 5 годин активного лову.

Найбільше риби зловили на фідер Андрій та Наталія Норцови ­– 2 кілограми 400 грамів. Друге місце посіли Віталій Степанко та Артур Сєбба, їхній улов – 2 кілограми 170 грамів. Третє місце вибороли Олексій Гежа та Вадим Шидловський – 1 кілограм 935 грамів.

В особистій першості перемогу здобули Андрій Норцов, Денис Трояновський та Артур Сєбба.

Переможців та призерів нагородили медалями, дипломами та подарунками від спонсорів.

Відео Євгенія Гуржі у YouTube

Джерело: suspilne.media

#риба #ловля #змагання #чемпіонат #житомирщина #житомирська #область #фото #рибалки #відео #фестиваль #риболовний #спорт #фідер-арена