• Головна
  • Як та де безпечно зберігати біткоіни?
Новини компаній
12:00, 4 листопада 2020 р.

Як та де безпечно зберігати біткоіни?

Новини компаній

Якщо ви маєте намір придбати або продати BTC не один раз, а займатися цим постійно, щоб заробляти, вам обов'язково потрібно визначити, де краще тримати bitcoin. Адже із зростанням популярності цієї криптовалюти зростає кіькість зловмисників, які хочуть цю крипту вкрасти. Тому давайте розберемося, як безпечно зберігати біткоіни в 2020.

Як та де безпечно зберігати біткоіни?, фото-1

Зберігання біткоіна у криптогаманці

Криптовалютний гаманець - елемент великої мережі, в якому зберігається інформація про всі проведені операції. Самих грошей в цьому гаманці немає, там містяться лише дані про всі транзакції цього гаманця. На їх основі, до речі, розраховується баланс.

Як і в 2020 році, зберігати біткоіни в 2021 можна буде в 5-ти гаманцях наступного типу:

  • Додатки для ПК.
  • Мобільні гаманці.
  • Апаратні гаманці.
  • Онлайн-версії "гаманців".
  • Акаунти на криптобіржах.

Всі ці гаманці по суті розділені на 2 великі групи:

  • Гарячі (онлайн). Підключені до Мережі та мають доступ до блокчейну. Максимально зручні для використання, але не такі безпечні, як холодні.
  • Холодні (оффлайн). Вони не підключені до інтернету, відрізняються високою надійністю і захищеністю. Доступ до холодного гаманцю відкривається із застосуванням ключа - спеціального зашифрованого файлу.

Якщо ви хочете зрозуміти, де краще зберігати біткоіни на довгий термін, використовуйте холодні гаманці - це найнадійніший метод. Але заради справедливості, розглянемо найпопулярніші варіанти зберігання бітка.

Програмні гаманці

Локальні мобільні і ПК-додатки. Можуть бути тонкими або товстими. Товсті - найбезпечніші та щоб отримати до них доступ, необхідно використовувати файл-ключ. Тонкі працюють онлайн і, відповідно, менш захищені, так як в процесі роботи підключаються до інтернету.

Браузерні гаманці

Онлайн-майданчики, на яких можна зберігати приватні ключі. Плюс методу - проста реєстрація на сервісі, мінус - підвищений ризик злому. Адже неможливо на 100% захистити будь-який веб-проект від хакерської атаки. Другий мінус - комісія за кожну операцію в якості оплати зберігання.

Криптовалютні біржі

Зберігання біткоіна на біржі - ще один вельми популярний варіант. Приватні ключі при такому методі зберігаються на сервері біржі. Основна перевага полягає в можливості постійної торгівлі і заробіток, що особливо зручно для трейдерів. Недолік рішення - ризик злому сервера і як підсумок втрати грошей.

Паперові гаманці

Ще один варіант де зберігати біткоіни - паперові гаманці. Вони являють собою роздруківку ключа на папері або його фізичну копію. У певних випадках це означає, що для друку програма буде обробляти для генерації гаманця і зашифрований файл, і приватний ключ. Щоб працювати з таким гаманцем, зручні цифрові QR-коди.

Апаратні гаманці

Ці сховища являють собою маленькі фізичні пристрої, в пам'яті яких зберігаються зашифровані файли для доступу до гаманця. Використовувати рахунок для купівлі / продажу можливо лише після підключення програмного гаманця до комп'ютера.

Де зберігати криптовалюту - вирішувати кожній окремій людині. Але логічно, що найбезпечніший і оптимальний варіант - холодний апаратний ключ. Але, його є сенс використовувати для зберігання великих грошових сум.

Як правильно зберігати валюту ми розібралися. Але варто ще розглянути оптимальний варіант її обміну на реальні гроші. Як показує практика - це використання сайтів-обмінників, завдяки яким можна швидко і з мінімальною комісією обміняти, купити біткоіни. Один з таких проектів - Cashout.biz.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...