• Головна
  • У Житомирі відзначили кращих тренерів
СПОРТ
14:20, 5 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі відзначили кращих тренерів

СПОРТ
У Житомирі відзначили кращих тренерів

У четвер, 05 листопада, в прес-центрі Житомирської міської ради відзначили кращих тренерів міста за підсумками 2020 року.

Свої нагороди отримали по 20 тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту, передає sportzt.com.

Подяки отримали:

Список тренерів (олімпійські види спорту)

  • Бігун Наталія Леонтіївна – тренер бронзових призерів Командного чемпіонату України з триатлону Павлюк Вікторії, Онищук Марини і Садигова Руслана.
  • Вигівський Олександр Пилипович – тренер Борчукової Катерини золотої призерки відкритого чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед юніорів.
  • Генчіков Віктор Олександрович – тренер бронзових призерів чемпіонату України з триатлону (кросовий дуатлон) Шевчук Дар’ї і Прищепчука Георгія.
  • Демб Віктор Георгійович – тренер срібного призера чемпіонату України з плавання серед юніорів Лісовця Володимира.
  • Денисов Микола Іванович – тренер переможця кубку України з легкої атлетики у приміщенні Черняєва Іллі.
  • Дорошук Іван Іванович – тренер срібного призера кубку України з олімпійських номерів програми, чемпіонату України з велосипедного спорту Бордюга Миколи.
  • Єдинач Сергій Миколайович – тренер Прокопенко Софії – срібної призерки командного чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР
  • Зелінська-Тищенко Вікторія Тадеушівна – тренер срібного призера чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат Бондаренка Дениса.
  • Кирилович Наталія Миколаївна – тренер чемпіона України з триатлону (кросового дуатлону) Кириловича Дениса.
  • Котвицький Леонід Болеславович – тренер чемпіона України з триатлону в естафетах-мікст серед юнаків Яненка Олександра і срібного призера зимового чемпіонату України з триатлону (акватлону) Бондарчука Іллі.
  • Кравченко Вадим Семенович – тренер команди «Житичі» - бронзових призерів чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Другої ліги.
  • Кудряшов Ігор Анатолійович – тренер срібного призера на чемпіонаті світу з дзюдо серед кадетів м .Алма-Ата (Казакстан) Валєєва Тимура.
  • Ледньова Алла Євгеніївна – тренер срібного призера на чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮСШОР Степанчука Томаша і срібної призерки Костриці Софії у командному чемпіонаті України з легкої атлетики.
  • Мазур Олексій Сергійович – тренер команди дівчат - бронзових призерів на чемпіонаті України з баскетболу серед команд юнаків і дівчат – Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги сезону 2019/2020.
  • Малівський Анатолій Анатолійович – тренер срібного призера на командному чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні Білоруса Олексія.
  • Носкова Леся Юріївна – тренер срібного призера на зимовому чемпіонаті України з триатлону (акватлону) Бондарчука Іллі.
  • Соколовська Аліна Анатоліївна – тренер срібної призерки чемпіонату України з дзюдо серед юніорів до 21 р. Слободенюк Аліни.
  • Тищенко Віталій Анатолійович – тренер срібного призера на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства Нестерчука Савелія.
  • Ченчева Наталія Борисівна – тренер бронзової призерки на командному чемпіонаті України з триатлону (кросовий дуатлон) Пилипчук Маргарити.
  • Чернов Андрій Іванович – тренер бронзових призерів на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів Мицика Олександра і Нечипоренка Максима.

Список тренерів (неолімпійські види спорту)

  • Голуб Вадим Юрійович – тренер бронзової призерки етапу кубку світу серед чоловіків та жінок з боротьби самбо в місті Мінськ (Білорусь) Хомяк Катерини.
  • Гопанчук Вячеслав Анатолійович – тренер бронзового призера на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих, м. Анталія (Туреччина) Фролова Єгора.
  • Долгіх Анастасія Андріївна – тренер чемпіонки України серед учнів зі спортивної аеробіки Мелешко Віолетти.
  • Дротенко Олександр Леонідович – тренер срібного призера кубку світу з таеквон-до ІТФ в м. Мінськ (Білорусь) Гринька Давида.
  • Жарко Микола Іванович – тренер срібного призера чемпіонату України з шашок серед юніорів та срібного призера з шахів всеукраїнської Спартакіади «Повір в себе» Грищука Владислава.
  • Жуковська Маргарита Олексіївна – тренер срібних призерів на чемпіонаті України серед учнів зі спортивної аеробіки Шищук Валерії, Бондарук Вікторії, Співак Марії, Юсупової Поліни, Томашевської Альбіни, Гириної Марини.
  • Ісакова Тетяна Леонідівна – тренер переможців чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед учнів.
  • Іщук Андрій Олександрович – тренер чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств ММА (серед дорослих) Светківської Анастасії.
  • Кумечко Олена Миколаївна – тренер бронзової призерки на чемпіонаті України з боротьби самбо Камерон Емілії.
  • Макресова Віра Миколаївна – тренер бронзового призера на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих, м. Анталія (Туреччина) Мельника Артема.
  • Мохорт Лариса Валеріївна – тренер чемпіонів України серед учнів зі спортивної аеробіки Авраменко Аліни, Демчук Вікторії, Лех Аліни, Соколовської Анни.
  • Мохорт Олександра Олексіївна - тренер чемпіонів України серед учнів зі спортивної аеробіки Шейко Ніколь, Денисенко Катерини, Деркач Софії, Терехової Юлії, Захарчук Дарини.
  • Овсієнко Юрій Олександрович – тренер чемпіона України з козацького двобою Сахневича Данила і срібного призера на чемпіонаті світу з козацького двобою Суса Івана.
  • Парфенюк Наталія Геннадіївна – тренер чемпіонки України з боротьби самбо Вілійчук Дар’ї.
  • Пронтенко Василь Віталійович – тренер багаторазових чемпіонів та призерів чемпіонатів України, Європи та світу з гирьового спорту.
  • Пронтенко Костянтин Віталійович - тренер багаторазових чемпіонів та призерів чемпіонатів України, Європи та світу з гирьового спорту.
  • Романчук Валентин Федорович – тренер чемпіона України з козацького двобою і срібного призера чемпіонату світу з козацького двобою Семашкевича Михайла.
  • Томашевська Вікторія Анатоліївна – тренер чемпіонів України зі спортивної аеробіки серед учнів Кальніцької Анни, Д’яченко Аліси.
  • Чернокоз Ольга Василівна – тренер срібної призерки чемпіонату України серед дівчат старшого віку з боротьби самбо Чернокоз Марії.
  • Яцкова Анна Дмитрівна – тренер чемпіона України з карате Ульяніцького Михайла та чемпіона України з карате серед спортсменів УОРА Зелінського Данила.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #житомирщина #житомирська #область #тренери #найкращі #список #нагороди #відзнаки #результат #досягнення #види спорту
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...