• Головна
  • Дошкільна освіта Житомирщини потребує докорінного реформування
08:06, 22 жовтня 2010 р.

Дошкільна освіта Житомирщини потребує докорінного реформування

На цьому наголошує начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Олександр Пастовенський. За його словами, дошкілля – одна з найголовніших ланок розвитку дитини, тому основне завдання цього періоду – максимально розвинути здібності дитини:

«Головне завдання полягає не в тому щоб посадити дитину за алфавіт, буквар чи цифри. Завдання не втому щоб навчити її писати чи читати. Завдання полягає в тому щоб її розвинути. Мозок, який розвивається постійно повинен бути під нормальним для дитини навантаженням. Тобто коли ми вантажимо дитину кольорами, звуками, іграми при цьому увесь час перебуваючи з нею у спілкуванні, вона тоді виростає інакшою»

Планів у цьому напрямку досить багато. «Будемо робити все для того аби мережа дошкільних закладів області розвивалася динамічно», - каже Олександр Пастовенський:
«За найближчі кілька років ми плануємо відновити 87 дошкільних навчальних закладів, які стоять нині зруйновані. Відкрити 50 заклади на базі шкіл. Ми відкриємо 29 навчально-виховних комплексів на базі шкіл, де будуть разом зі школами працювати і садки. Ми збудуємо 24 нових садки. З 50 садків буде виведено перші класи, які ще продовжують там навчатися. Пам'ятаєте, була в нас така ситуація, коли школи були перевантажені, а в садках були вільні місця. Ми повернемо садки, які використовуються не за призначенням, а їх у нас нині 43» – розповів Олександр Пастовенський, пише RuporZT.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...