• Головна
  • Освітянам не варто очікувати на підвищення зарплат у 2021 році
ОСВІТА
12:05, 25 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Освітянам не варто очікувати на підвищення зарплат у 2021 році

ОСВІТА
Освітянам не варто очікувати на підвищення зарплат у 2021 році

Уряд нашої країни вирішив призупинити дію постанови, яка стосується зростання заробітних плат освітянам.

У понеділок, 23 листопада 2020 року, в уряді дійшли висновку, що дію постанови р. №822 під назвою «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки», яку було прийнято 10.07. 2019 року, варто призупинити.

Варто зауважити, що у педагогів, за цим документом, має зрости мінімальна тарифна ставка до трьох прожиткових мінімумів.

В Асоціації міст України акцентують, що вони тільки «за» те, аби все ж прийняли нормативно-правові акти, що дозволять, аби працівники галузі освіти отримували більші заробітні плати. В АМУ ще й зазначають що це може бути можливим, звісно ж, за тих обставин, коли органи місцевого самоврядування мають належне матеріальне забезпечення для цього, фінансово спроможні йти на такі кроки, як збільшення зарплат педагогам, а також коли при цьому ще є й чітко визначене джерело, з якого фінансуватиметься підняття зарплат працівникам освітянської галузі.

за матеріалами Офісу реформ у Житомирському РВ АМУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #житомирська #область #працівники #галузі #освіти #надбавка #збільшення #зарплати #зростання #очікування #оплата #праці #вителі #педагоги
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...