Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
16:00
Сьогодні, 12 квітня, Міжнародний день космонавтики. Рівно 52 роки тому Юрій Гагарін на кораблі «Восток» здійснив виток навколо Землі. Цей день є святковим для всього українського народу. Але особливе значення День космонавтики має для Житомирщини, адже батьком вітчизняної ракетно-космічної техніки став наш земляк Сергій Корольов.
Із нагоди Міжнародного деня космонавтики у Житомирі вшанували пам’ять Сергія Корольова покладанням квітів до його постаменту, що на майдані, який також носить має ім’я Генерального Конструктора космічних кораблів.
Керівники області та міста піднесли квіти і схилили голови перед пам’ятником Сергія Корольова. Завершився захід урочистою ходою військових на майдані Корольова.