«Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині – це турбота про майбутнє»

«Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині – це турбота про майбутнє», Ketlandia

Принаймні, так висловився голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко на своїй Фейсбук-сторінці.

«Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині – це турбота про майбутнє, адже кожна дитина повинна мати сім'ю та виховуватися в родині. Тільки сімейна атмосфера може забезпечити дитині відповідний розвиток та допоможе адаптуватися до повноцінного життя в суспільстві. До того ж, діти, що зростають у сім’ї мають позитивний приклад стосунків, який в майбутньому можуть використати для створення власної родини. На Житомирщині вже є приклади, коли діти з прийомних сімей, подорослішавши, самі беруть на виховання малечу з дитячих будинків», - розповідає очільник Житомирщини.

18 лютого під час робочої поїздки до Коростенського району Віталій Бунечко скористався нагодою поспілкуватися з родиною Артём Луцикеев та Алена Луцикеева. Привітав їх у новій оселі, що була придбана в рамках програми підтримки дитячих будинків сімейного типу за співпраці обласної та місцевої влади за понад 2 мільйони гривень.

«Передусім оглянув, як облаштувалась молода сім'я в нових стінах будинку. Неможливо передати з якою теплотою зустріли нас діти. Віднедавна, двоє діток – Артем і Дмитро, вже відчули те справжнє батьківське тепло. За цими радісними обличчями не одразу побачиш їх нелегку долі та історії, після яких тяжко залишитись байдужим. А на запитання дітей «як давно ви тут живете» – почув слова, яка запам'ятаються надовго: ми завжди тут жили. Незабаром родинне обійстя поповниться новими вихованцями», - говорить голова Житомирської ОДА.

Турбота про людей для Олени Федорівни не тільки поклик душі, а й професія, адже більш ніж 25 років вона працює соціальним працівником. Усвідомлюючи, що сім'я Луцикеєвих здатна подарувати родинне тепло та затишок дітям, які найбільше цього потребують, вони вирішили спробувати й пройти навчання кандидатів в батьки-вихователі. Як ми бачимо, в них це вийшло.

«Без сумніву, ми і надалі продовжуватимемо втілювати соціальні ініціативи Президента України, які спрямовані на підтримку таких родин та дітей. Минулого року ми змогли відкрити 16 дитячих будинків сімейного типу в Баранівській, Бердичівській, Коростенській, Житомирській, Старосілецькій, Овруцькій, Олевській, Пулинській, Хорошівській, Оліівській та Чуднівській територіальних громадах, а також 18 прийомних сімей. Це допомогло влаштувати 142 дитини. І це не просто цифри. За кожною з них чиясь доля – сімей, дітей, батьків. А ще – системна робота команди, зокрема обласного соціального центру.

На цьому зупинятися не будемо, адже чужих дітей не буває. Подорослішавши, вони все зрозуміють і будуть дуже вдячні батькам за щасливі миті дитинства. Якщо хочеш робити добрі справи — завжди знайдеш на це час. Цю істину вже давно узяв собі за правило», - резюмує голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Більше фото в посиланні на допис.

«Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині – це турбота про майбутнє», фото-1 «Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині – це турбота про майбутнє», фото-2 «Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині – це турбота про майбутнє», фото-3 «Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині – це турбота про майбутнє», фото-4 «Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині – це турбота про майбутнє», фото-5 «Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині – це турбота про майбутнє», фото-6 «Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині – це турбота про майбутнє», фото-7 «Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині – це турбота про майбутнє», фото-8 «Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині – це турбота про майбутнє», фото-9
дбст дитячий будинок сімейного типу житомир житомирська область фото світлини будівництво відкриття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі