• Головна
  • На Житомирщині через погану дорогу до людей не хоче їхати ні «швидка», ні таксі
15:01, 12 квітня 2013 р.

На Житомирщині через погану дорогу до людей не хоче їхати ні «швидка», ні таксі

На Житомирщині заручниками поганої дороги стали жителі Коростишева, — йдеться в сюжеті "ТСН".

Молоді мами із дитячими візочками змушені кататися від калюжі і до калюжі. Взуття — традиційно мокре. На дорозі ями в метр завглибшки вантажівкам подолати важко.

По такій дорозі до них не хоче їхати ніхто - ні "швидка", ані таксі. На узбіччі, де ями закінчуються, розпочинаються гори граніту. Їх насипали з місцевого гранітообробного підприємства. 

У міській раді визнають, що дорога жахлива, а вулиця – аварійна. Навіть ремонт запланували, але оплатити його нікому.

Жителі аварійної вулиці погрожують, якщо найближчими днями не закидають хоча б чимось ями, дорогу перекриють. Кажуть, що по ній усе одно ні їздити, ані ходити неможливо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...