У Житомир надходять інвестиції з 35 країн світу

Житомир приймає активну участь в інвестиційному співробітництві з іноземними інвесторами.

Про це повідомив відділ статистики зовнішньоекономічної діяльності

Станом на 1 жовтня 2010 року у місті Житомирі було зосереджено чверть іноземних інвестицій області або 64 мільйона доларів США. У розрахунку на одного мешканця обласного центру це складало 235 доларів США проти 198 – у середньому по області. За 9 місяців п.р. у підприємства міста інвесторами внесено 2 мільйона доларів коштів.

Майже дві третини іноземного капіталу міста функціонує в промисловості. Серед промислових підприємств найбільше вкладень спрямовано на підприємства хімічної та легкої промисловості, у  виробництво та розподілення електроенергії, газу та води, на які припадало більше третини інвестицій міста. Також зацікавленість інвесторів викликають суб’єкти, що займаються операціями з нерухомим майном, орендою, інжинірингом та наданням послуг підприємцям, де внески складали 20% загальних інвестицій обласного центру.

Інвестиційні кошти в економіку обласного центру надходили з 35 країн світу. Найбільш активно співпрацювали з підприємствами міста  нерезиденти зі Швейцарії, Італії, Німеччини, Віргінських островів, Кіпру та Нідерландів, на які припадало майже 86% загального обсягу інвестицій міста, пише Житомир.info.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі