16:00, 1 березня 2021 р.
Надійне джерело
ЧАЕС оголосила про пошук фотографій з 1986 року
Житомирщина не з чуток знає про аварію на ЧАЕС, котрі трапилася майже 35 років тому.
Тут і досі відчутний відгомін цієї страшної історії, як у світовій історій, так і особливо в історії нашої держави.
З нагоди 35-ої річниці, котру ми згадуватимемо саме у 2021 році, у ЧАЕС оголосили про пошук світлин, які були зроблені саме на території теперішньої зани відчуження саме у 1986-му. Це мають бути фото, зроблені з місцевості АЕС, що в місті Прип'ять, чи з будь-якої іншої місцевості. але саме Чорнобильської зони.
Світлини, за словами організаторів збору фото, допоможуть вкотре пригадати про моторошну катастрофу в історії людства. Її ж ми просто не можемо забути! Тай співробітники, на чолі з адміністрацією атомної електростанції також акцентують на цьому увагу — не хочуть допустити, щоб ми забули про таку сторінку в історії.
Повертаючись до світлин, то відмітимо, що для акції на фото мають бути живі місця в 1986 році нинішньої зони відчуження, де колись вирувало життя і які тепер знаходяться на території Чорнобильської АЕС.
Приміром, на фотографіях можуть бути зображені кадри евакуації людей, які хронікально б показали ті події в Прип'яті, просто світлини тодішніх вулиць, або ж кадри ЧАЕС, які зроблені випадкові, втім відображають тогочасні реалії. Можливо, це будуть і якісь інші світлини, котрі б розповіли б хоча б трішечки історії того, не такого вже й далекого в історичних, глобальних часових масштабах, 1986-го…
Ймовірно, й у мешканців Житомирщини могли зберегтися подібні фото.
Ними можна поділитися в різні способи.
1. Свідкам тих подій та власникам таких світлин пропонують надіслати їх в електронному варіанті (цифровому, відсканованому) на електронну пошту [email protected].
2. Проявлені плівки, паперові ж світлини можна відправляти за такою поштовою адресою: а/с 11 (м. місто Славутич, Київська область), індекс 07101. У відправлених матеріалах, будь ласка, вказуйте позначку «Для ВМСІ». В ЧАЕС запевняють, що власникам їх фото повернуть одразу ж після того, як відсканують. Світлини відправлять за тими ж адресами, звідки їх надсилатимуть.
«Ми поважаємо авторське право та ваші емоції до надісланих фотографій, тож будемо раді дізнатися, кому належать фото, хто на них зображений та, можливо, почути історію, яку криє у собі кожен знятий кадр.
Усі фото будуть занесені в архів Чорнобильської АЕС та опубліковані на сайті станції, а також у її соціальних мережах з обов’язковим зазначенням авторства.
Щоб дізнатися більш детальну інформацію, телефонуйте у робочий час за телефонами (04593) 42254, 43580 або надсилайте свої питання на адресу [email protected]
Збережемо нашу спільну історію квітня 1986 року...», - зазначають в оголошенні ЧАЕС.
Фото: Анатолій Носовський
Читайте також: Житомирський лялькар потребує допомоги!
Читайте також: Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ
Читайте також: Житомирщина однією з перших отримає вакцину від коронавірусу, схвалену ВООЗ
Читайте також: 8 березня. Від заснування до сучасності, або реальні метаморфози свята
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:17
10 грудня
Дрес-код для хвостиків: Як привчити собаку чи кота до одягу
Новини компаній
13:00
10 грудня
15:00
9 грудня
Як заспокоїтись в стресовій ситуації: 5 швидких методів
Новини компаній
12:26
9 грудня
ТОП новини
live comments feed...