• Головна
  • Як планують оздоровлювати дітей в Житомирі у 2021 році?
ДІТИ
12:00, 3 березня
Надійне джерело

Як планують оздоровлювати дітей в Житомирі у 2021 році?

ДІТИ
Як планують оздоровлювати дітей в Житомирі у 2021 році?

Виконавчий комітет міської ради затвердив рішення щодо оздоровлення дітей у 2021 році

Сьогодні, 3 березня, члени виконавчого комітету міської ради погодили рішення щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей Житомирської міської територіальної громади у 2021 році.

«Попри складну ситуацію, пов’язану з поширенням корона вірусу все ж таки сподіваємось, що цього року наші дітки відпочинуть. Відпрацьовуються протоколи перебування дітей у таборі. Оздоровча кампанія має розпочатися 1 червня, плануємо оздоровити 1125 дітей під час 5 змін», - зазначила начальниця управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Порядок направлення дітей Житомирської міської територіальної громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник» за кошти місцевого бюджету затвердив міськвиконком.

Відповідно до затвердженого порядку, право на оздоровлення та відпочинок за кошти місцевого бюджету один раз на рік мають діти віком від 7 до 18 років, які зареєстровані на території Житомирської міської територіальної громади, потребують особливої соціальної уваги та підтримки та належать до певних пільгових категорій. Серед них: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти учасників антитерористичної операції; діти учасників бойових дій; діти з багатодітних сімей, малозабезпечені, діти з інвалідністю та обдаровані діти.

Для отримання послуги з оздоровлення та відпочинку в ПЗОВ «Супутник» батьки мають подати документи згідно із переліком до ЦНАПу.

З рішенням виконавчого комітету, яке містить повний перелік категорій дітей, які мають право оздоровлюватися коштом місцевого бюджету, а також список документів, необхідних для надання цієї послуги, можна ознайомитися на сайті міської ради за посиланням тут:

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Читайте також: Житомирський лялькар потребує допомоги!

Читайте також: У мережі показали чергу зі швидких з лікарень в Житомирі, пацієнтам яких терміново потрібна кров!

Читайте також: Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Житомирщина однією з перших отримає вакцину від коронавірусу, схвалену ВООЗ

Читайте також: 8 березня. Від заснування до сучасності, або реальні метаморфози свята

#оздоровлення #дітей #табір #супутник #житомир #житомирщина #підготувати #відпочинок #житомирська #область
Оголошення
live comments feed...