• Головна
  • Про якісну освіту в громадах Житомирщини говорили сьогодні самоврядці та експерти
АМУ
14:30, 4 березня 2021 р.
Надійне джерело

Про якісну освіту в громадах Житомирщини говорили сьогодні самоврядці та експерти

АМУ
Про якісну освіту в громадах Житомирщини говорили сьогодні самоврядці та експерти

Житомирське РВ АМУ спільно з управлінням Держслужби якості освіти у Житомирській області провели онлайн семінар «Якісна освіта в громаді». Учасниками заходу стали голови, які обрані на посади вперше, а також керівники громад, сформованих у 2020 році.

Відкриваючи семінар, виконавча директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська розповіла про діяльність АМУ щодо підтримки органів місцевого самоврядування та відзначила важливість надання якісних освітніх послуг в кожній територіальній громаді.

«Ми маємо декілька комунікаційних площадок для спілкування фахівців різних галузей, які працюють в місцевому самоврядуванні. Сподіваємося на плідну співпрацю і з освітянами та самоврядцями, які відповідають за забезпечення якості освітніх послуг у громадах. Переконана, що ОМС найбільш зацікавлені у швидкому та ефективному реформуванні освіти на місцях, тому розраховуйте на нашу підтримку та допомогу у всіх питаннях, що виникають у роботі» ,- зауважила Т.Кухарська.

Про завдання та виклики реалізації державної політики в сфері забезпечення якості освіти у громадах учасникам семінару розповів начальник управлінням Держслужби якості освіти у Житомирській області Олексій Редько, а Тетяна Балашова, представник департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти, ознайомила присутніх з Порядком аналізу діяльності громад з питань освіти.

Фахівці регіонального управління Оксана Зубченко та Любов Москальчук представили законодавчі вимоги й практику обрання, призначення та звільнення керівників закладів освіти, обліку дітей дошкільного та шкільного віку у територіальних громадах Житомирщини.

Щоб отримати презентаційні матеріали семінару, звертайтеся до Житомирського РВ АМУ [email protected] або Управління Держслужби якості освіти у Житомирській області [email protected]

Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ

Про якісну освіту в громадах Житомирщини говорили сьогодні самоврядці та експерти, фото-1
Про якісну освіту в громадах Житомирщини говорили сьогодні самоврядці та експерти, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аму #офіс #реформ #асоціація #міст #україни #житомирщина #громади #інформація #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...