• Головна
  • Пакетна пропозиція від «Житомиргаз Збуту» – газ та електроенергія для бізнесу
ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ
13:00, 6 березня 2021 р.
Надійне джерело

Пакетна пропозиція від «Житомиргаз Збуту» – газ та електроенергія для бізнесу

ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ
Пакетна пропозиція від «Житомиргаз Збуту» – газ та електроенергія для бізнесу

Бізнес та бюджетні організації можуть купувати електрику та газ у одного постачальника – ТОВ «Житомиргаз Збут». У червні 2020 року підприємство отримало ліцензію на постачання електричної енергії для непобутових споживачів. Компанія пропонує своїм клієнтам пакетну пропозицію: два енергоресурси у одного постачальника.

«Пакетна пропозиція цікава та зручна для юридичних осіб. Не потрібно шукати різних постачальників, ТОВ «Житомиргаз Збут» може забезпечити одразу і газом, і електроенергією. Наші клієнти вже оцінили переваги такої послуги, адже з кожним працюємо індивідуально», – розповідає директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

Пакетна пропозиція від «Житомиргаз Збуту» – газ та електроенергія для бізнесу, фото-1

Компанія є постачальником електричної енергії за вільними цінами, що дає змогу клієнтам обирати найбільш привабливу вартість енергоресурсу та умови оплати. Укладення пакетного договору з ТОВ «Житомиргаз Збут» передбачає індивідуальне визначення графіків оплати та умов інформування споживача.

«Клієнти, котрі обирають пакетну пропозицію, отримують персонального менеджера на два напрями. Це передбачає комплексні консультації, швидке формування рахунків, актів виконаних робіт та іншої документації з обох видів постачання, допомогу щодо укладання договорів або внесення змін до діючих», – зазначає директор ТОВ «Житомиргаз Збут».

З умовами постачання електроенергії можна ознайомитися на офіційному сайті ТОВ «Житомиргаз Збут». Договір на постачання електроенергії можуть укласти юридичні та фізичні особи-підприємці з усієї Житомирської області.

«Важливо відзначити, що ми постачаємо електроенергію не лише бізнесу, але й бюджетним установам. ТОВ «Житомиргаз Збут» забезпечує для своїх клієнтів стабільне надходження енергоресурсів та вигідні цінові пропозиції, гнучкі умови співпраці», – наголошує Олена Благодарська.

Для укладання договору та обговорення умов співпраці з ТОВ «Житомиргаз Збут» клієнтам необхідно зв’язатися з відділом продажів юридичним особам за телефоном (067) 512-24-32.

Нагадаємо, що з 1 липня 2019 року з відкриттям ринку електроенергії непобутові споживачі мають право вільного вибору постачальника електроенергії.

ТОВ «Житомиргаз Збут» вже більше п’яти років є надійним постачальником газу на території Житомирської області як для населення, так і для юридичних осіб. Компанія постійно розвиває та вдосконалює сервіси, працює в інтересах клієнтів, швидко реагує на усі запити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомиргаз збут #новини #інформація #бізнес #електроенергія #газ #газопостачання #житомирщина #житомирська #область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...