• Волейбольний клуб "Житичі" у фіналі 4-ох «Кубку України»
13:20, 19 березня 2021 р.
Надійне джерело

Волейбольний клуб "Житичі" у фіналі 4-ох «Кубку України»

ВОЛЕЙБОЛ

У місті Городок Хмельницької області відбувається "Фінал 4-ох" Кубку України, сезону 20/21.

У фіналі змагатимуться:

-ВК "Барком-Кажани" (м. Львів),

- ВК "Епіцентр-Подоляни" (м. Городок),

- ВК "Житичі" (м. Житомир)

- ВК "МХП-Вінниця" (смт. Тростянець).

Свій шлях до фінальної частини наша команда розпочала з 3-ї стадії Кубку України, де впевнено здобувши 3-перемоги, з 3-ох можливих, вийшли у наступний 4-й етап, де поступилися ВК "Епіцентр-Подоляни" у 5-ти "хатці" – 2:3, у двох наступних іграх здобули впевнені перемоги із загальним рахунком – 3:0 та 3:0.

За результатом жеребкування, яке відбулось 3 березня наша команда ВК "Житичі" зустрінеться з ВК "Епіцентр-Подоляни" – це перша півфінальна пара, друга півфінальна пара – ВК "Барком-Кажани" – ВК "МХП-Вінниця".

Півфінальні ігри відбудуться сьогодні 19 березня:

• 1-й півфінал о13:00: ВК "Епіцентр-Подоляни" (м. Городок) – ВК "Житичі" (м. Житомир);
  • 2-й півфінал о 15:30: ВК "Барком-Кажани" (м. Львів) – ВК "МХП-Вінниця".

Фінальні ігри відбудуться 20 березня:

• Матч за 3-4 місця о 11:00.
  • Фінал за 1-2 місця о 14:00.
  • "Фінал 4-ох" Кубку України стартує вже сьогодні.

– В 1/2 фіналу наша команда ВК «Житичі» зустрінеться з ВК «Епіцентр-Подоляни», стартуємо о 13:00:

Вболівайте за наших! Онлайн-трансляція:

Джерело: сайт Житомирської обласної ради

#вк житичі #волейбол #чемпіонат #змагання #житомиряни #спорт #спортсмени #житомирська #область #кубок #україни #волейбол #фінал чотирьох