• Головна
  • В охороні кордону використовується надійна техніка радіаційного контролю
КОРДОН
10:25, 26 березня 2021 р.
Надійне джерело

В охороні кордону використовується надійна техніка радіаційного контролю

КОРДОН
В охороні кордону використовується надійна техніка радіаційного контролю

Прикордонники Житомирського загону продовжують ефективно захищати український кордон, як на лінійній ділянці, так і в пунктах пропуску. Особливістю ділянки на якій охоронці кордону Житомирщини виконують завдання, безперечно, є наявність території, яка постраждала в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Задля збереження життя і здоров’я військовослужбовців та з метою проведення радіаційної розвідки місцевості вздовж держрубежу всі прикордонні наряди під час служби забезпечені приладами дозиметричного контролю. В підрозділах охорони кордону цілодобово проводиться радіаційний моніторинг. Адже такий вид безпеки є одним зі складових життєдіяльності громадян.

Прикордонники в повсякденній діяльності використовують новітні контрольні прилади, отримані в рамках міжнародної технічної допомоги. Держприкордонслужба реформується за новітніми стандартами та розвиває міжнародну співпрацю❗.

Контроль за переміщенням радіоактивних речовин та ядерних матеріалів, який здійснюють прикордонники в пунктах пропуску, відносно осіб, транспортних засобів та вантажів, також є невіддільною складовою безпеки держави. Саме тут в пригоді охоронцям кордону стають стаціонарні автоматизовані комплекси контролю. Один з таких комплексів під назвою «Янтар» використовується в діючих на ділянці загону пунктах пропуску. Громадяни, що перетинають кордон та не мають заборонених джерел іонізуючого випромінювання, здебільшого навіть не помічають коли проходять даний вид контролю. Прикордонне відомство постійно підвищує комфорт, безпеку та швидкість перетину кордону через впровадження інновацій та використання надійних контрольних приладів.

Стаціонарний комплекс радіаційного контролю «Янтар» не нова система, проте дуже ефективна. За роки своєї діяльності комплекс зарекомендував себе «надійним помічником» прикордонників та неодноразово виявляв заборонені для переміщення через державний кордон радіоактивні речовини та матеріали.

Персонал прикордонного загону, що забезпечує роботу комплексів з виявлення джерел іонізуючого випромінювання є підготовленими фахівцями своєї справи. Всі військовослужбовці пройшли відповідну теоретичну та практичну підготовку.

Державна прикордонна служба України має достатню озброєність, надійні прилади контролю, високу бойову підготовку та патріотизм, щоб забезпечити надійний захист кордону.

Читайте також: Увага! Житомир з 3 березня відправляється на повний локдаун!

Читайте також: Рецепт борщу бабусі з Житомирщини надрукували на сторінках The New York Times

Читайте також: 8 березня. Що подарувати і як відсвяткувати

Читайте також: У житомирській школі №20 — спалах гострої кишкової інфекції? ВІДЕО

Читайте також: ЧАЕС оголосила про пошук фотографій з 1986 року

Джерело: "Північний кордон. Держприкордонслужба", Фейсбук

В охороні кордону використовується надійна техніка радіаційного контролю, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прикордонний #режим #порушення #житомирщина #прикордонники #перевірка #техніка #радіаційного #контролю #новини #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...