• Головна
  • З екіпажами 30-ої ОМБр проводяться заняття з легководолазної підготовки. ФОТО
30-ТА БРИГАДА
10:50, 2 квітня 2021 р.
Надійне джерело

З екіпажами 30-ої ОМБр проводяться заняття з легководолазної підготовки. ФОТО

30-ТА БРИГАДА
З екіпажами 30-ої ОМБр проводяться заняття з легководолазної підготовки. ФОТО

Військовослужбовці повинні вміти діяти і на суші, і при подоланні водних перешкод. А у випадку затоплення техніки вміти з неї евакуюватись. Тож з екіпажами танків 30 ОМБр в Навчальний центр "Десна" ім. князя Ярослава Мудрого проводяться заняття з легководолазної підготовки.

Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці 30-ої бригади.

Перед практичним виконання вправи з екіпажами було проведено ряд занять. Насамперед, кожному військовслужбовцеві нагадали правила дій під водою, заходи безпеки під час виконання вправи та знання ними сигналів зв’язку з керівником заняття та між членами екіпажу. Також вивчали ізолюючий протигаз ІП-5, яким вони будуть користуватися під час занурення під водою та порядок підготовки протигаза до використання його на суші та під водою.

Кожен член екіпажу повинен неодмінно пройти медичний огляд перед зануренням, якщо немає ніяких протипоказань, допускається до виконання вправи.

Перший етап вправ відпрацьовувався на суші. Наступний етап під водою: спускання навчаємих під воду, переміщення вздовж стінок басейну, пересування вантажу і причеплення буксирного троса до танка під водою.

Друга навчальна вправа виконується безпосернедньо в затопленому танку, в якому екіпаж повинен пробути не менше 15 хвилин та вийти з нього.

Мета таких занять – це перш за все випробування на психологічну витривалість та прищеплення тим, хто навчається, знань і навичок із самоврятування в аварійних випадках під час водіння танків під водою, використовуючи при цьому ізолюючі протигази.

Джерело: 30-та окрема механізована бригада

ім. князя Костянтина Острозького, Фейсбук

Читайте також: «Сплави по швидкій, крутій річці Кам'янці», - житомирянин за допомогою видовищного ролика порушив екологічну проблему. ВІДЕО

Читайте також: Лінійній прискорювач для Житомирського онкодиспансеру: справа зрушить з місця?

Читайте також: 3У свій 90-річний ювілей знаний житомирський шахіст отримав нагороду «За заслуги перед містом III ступеня»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#30 бригада #житомирщина #житомирська #область #військові #боєць #військовий #солдат #служба #тридцятка #фото #світлини #заняття #навчання #випробування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...