10:30, 9 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Збірна Житомирської області з параармрестлінгу — перша в Україні

СПОРТ

З 2 по 4 квітня місто Полтава приймала відразу чотири Чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з порушеннями зору.

Змагання є відбірковими до чемпіонату Європи, який мав відбутися у травні у Литві, однак перенесений на липень 2021 р.

У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з усіх регіонів України. Однією з найчисельніших збірних, 30 спортсменів, яка брала участь, є Житомирська область.

Здобуваючи нагороди Чемпіонату України та місце у національній збірній команді України, наші рукоборці у підсумку здобули 31 медаль, з яких: 7 —золотих, 16 — срібних та 18 — бронзових медалей.

Золото здобули: Котюк Олена, Гусар Олександр, Палєха Олександр, Глуханюк Олексій, Луцишин Дмитро та Сидорчук Леонід.

Срібло вибороли: Котюк Олена, Пивовар Ганна, Горніч Альона, Дроздюк Світлана, Ранчук Тетяна, Денисевич Богдан, Данюк Генадій, Савін Олександр, Бессальнова Олеся, Приведенюк Дмитро, Хіміч Олександр, Сидорчук Леонід та Дехтяренко Олексій.

Бронзу отримали: Кручко Володимир, Ліньов Віталій, Горніч Альона, Дроздюк Світлана, Загоруйко Іванна, Лесько Олексій, Лукянчук Руслан, Бессальнова Олеся, Маслова Наталія, Деркач Дмитро, Приведенюк Дмитро, Цимбалюк Сергій, Хіміч Олександр, Дехтяренко Олексій та Ковальчук Богдан.

У командному заліку серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату наша збірна зайняла 1 місце, а серед спортсменів з порушеннями зору 3 місце у загальнокомандному заліку збірна Житомирської області зайняла друге місце.

Переможці та призери тренуються під керівництвом Горбенка Сергія (м.Коростень), Данилюк Ірини (м.Бердичів), Сарницького Володимира, Пінчука Олександра та Данюка Генадія (м. Новоград-Волинськ), Луцишина Дмитра та Мінгазова Руслана (м.Житомир).

На фото наша збірна Житомирської області в білих футболках!

За матеріалами Житомирської обласної дитячо-юнацької

спортивної школи осіб з інвалідністю та Житомирського регіонального

центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»

#армреслінг #параармреслінг #спорт #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація #спортсмени #інвалідність #здобутки #перемоги