13:30, 19 квітня
Надійне джерело

Rihter beer – пиво преміум класу

Rihter beer – пиво преміум класу, фото-1

А ви знали, що справжнє крафтове пиво має своє звучання?

Ні? Тоді саме час познайомитися із пивом "Rihter".

Ми щиро прагнули втілити бажання створити особливий продукт, який би асоціювався з рідним містом. Ідейною музою цим виступив... Святослав Ріхтер. Видатний український піаніст світового рівня народився у Житомирі, чим додав музичної слави нашому затишному місту.

Назва Rihter є сакральною не тільки для міста Житомир, а і України в цілому, адже одним із перших Пивоварних заводів став пивоварний завод Ріхерта, 1872 року заснування, що розташований в межах центрального історичного ареалу, в історичній місцевості Поділ, міста Києва, на території археологічної охоронної зони.

Ми створили колаборацію сучасності та класики. Пиво "Rihter" представлено у двох позиціях: чорне та біле. Як клавіші фортепіано...

Rihter beer – пиво преміум класу, фото-2

Сучасний дизайн у поєднанні з високоякісним пивом створює неповторний продукт.

У розробці якого взяли участь корінний житомирянин Вячеслав Шиш та відомий художник Dima Krab.

Унікальність рецептури від чеського пивовара, оригінальна пляшка від українського склозаводу, автентичний дизайн етикетки та інноваційна пробка Mekano - це надзвичайне пиво "Rihter".

Два види пива: "біле" має пшеничний смак з легкими нотками гвоздики та "чорне" з додаванням кавових зерен, що створює неповторний смак, який не залишить нікого байдужим.

Дизайн упаковки презентувався на міжнародній виставці SIMEI 2019 в Мілані Італія.

З нашим крафтовим напоєм приймали не одноразову участь у пивних фестивалях в містах України, де отримали велику кількість схвальних відгуків.

Мета нашого продукту - покласти початок відродження пивоваріння в місті Житомир та поширити традицію насолоджуватися якісним, свіжозвареним, живим пивом з унікальним смаком. А також вивести Житомир на новий рівень серед пивоварень України та нарешті позбутися білої плями на карті крафтового продукту.

Кожен пивовар є своєрідним митцем. А пиво зазвичай вариться за унікальною та незвичайною рецептурою у невеликих об’ємах, де кожен елемент та нота смаку є продуманою.

Пивоваріння — це мистецтво. Як і музика. А поціновувачі нашого пива "Rihter" розкриють саме той неповторний смак, над нотами якого працює пивовар.

Більше того — відкрити для себе щось нове та назавжди змінити думку про недооцінений рівень пива у культурній складовій нашого суспільства.

Rihter beer - крафтове пиво преміум класу. Усе як по нотах...

#craft #business #craft business #zhytomyr #made in zhytomyr #крафтовий бізнес #крафт бізнес #житомир #rihter #rihterbeer #крафтове пиво #пиво #пиво ріхтер #ріхтербір
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...