• Головна
  • На що звертати увагу, вибираючи комп’ютерний стіл для дитини
Новини компаній
09:09, 26 квітня

На що звертати увагу, вибираючи комп’ютерний стіл для дитини

Новини компаній

До нового навчального року ще далеко, але відповідальні батьки вже зараз обирають моделі комп’ютерних столів для своїх школярів. Особливо це актуально в період локдауну, коли навчання проходить в режимі он-лайн, і діти проводять левову частку свого робочого столу, сидячи перед монітором.

Підвищений інтерес до комп’ютерних столів відчули й працівники меблевого інтернет-магазину «МебШоп», де великий вибір різноманітних моделей столів виробництва вітчизняних флагманів.

На що звертати увагу, вибираючи комп’ютерний стіл для дитини, фото-1

Якою має бути висота столу?

Звичайно, дитині повинно бути зручно за своїм робочим місцем, адже дискомфорт буде відволікати її від занять. Але в першу чергу потрібно пам’ятати, що «неправильний» стіл може призвести до непоправних наслідків: викривлення хребта, неправильної статури, проблем із зором. Тому батьки повинні враховувати те, що зазвичай у столу висота не регулюється і становить близько 750 мм (якщо мова не йде про столи-трансформери, де висоту можна коригувати). У такому випадку необхідно правильно підібрати висоту стільця:

  • при зрості 110-115 см вона повинна бути 26 см (виміри робляться від підлоги до краю сидіння);
  • 115-130 см – 30 см;
  • 130-145 см – 34 см;
  • 145-160 см – 38 см;
  • 160-175 см – 42 см;
  • понад 175 см – 46 см.

Далекоглядні покупці надають перевагу стільцям, висота яких регулюється.

Вагомі «дрібниці»

Дуже важливим показником є розмір стільниці: бажано, щоб вона була не меншою за 1400х800 мм. У цьому випадку поличка для розміщення монітору буде на достатній відстані від очей дитини, тобто його світіння ніяк не вплине на зір школяра. До того ж на великій стільниці він зможе розмістити всі необхідні речі, які при цьому не будуть йому заважати.

Стосовно кількості шухляд, закритих та відкритих полиць – ці моменти вирішуються в кожному випадку індивідуально. Можемо лише порадити вибирати моделі з максимальною кількістю «наворотів»; в майбутньому вони напевне знадобляться вашій дитині, коли з ростом навантаження буде збільшуватись кількість необхідних для роботи речей. Їх же потрібно буде десь розмістити, чи не так?

Комп’ютерний стіл не повинен бути занадто строкатим або яскравим, адже він буде відволікати увагу. Вітаються моделі зелених, бежевих, кремових кольорів, забарвлення натурального дерева.

Радимо при виборі моделі столу обов’язково врахувати думку дитини.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...