• Головна
  • В Житомирі обговорили стан справ з охороною праці на підприємтсвах
15:06, 24 квітня 2013 р.

В Житомирі обговорили стан справ з охороною праці на підприємтсвах

З нагоди офіційного відзначення в Україні Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно проводиться 28 квітня, Федерація професійних спілок Житомирської області провела «круглий стіл» на тему: «Державний нагляд і громадський контроль – дієвий механізм підвищення рівня промислової безпеки».

«В цілому по області спостерігається позитивна динаміка по економічному зростанню, промисловому виробництву. За темпами зростання промислового виробництва торік Житомирщина посіла перше місце в державі, і в першому кварталі 2013 року утримує лідерську позицію з показником 15,5%», - сказав під час засідання «круглого столу» заступник голови облдержадміністрації Віктор Куницький.

На суб’єктах господарювання області в 2012 році, в порівнянні з 2011 роком, через порушення вимог законодавства про охорону праці кількість потерпілих від нещасних випадків, визнаних пов’язаними з виробництвом, знизилася на 15%. Кількість професійних захворювань в області знизилася на 4%.

Серед причин нещасних випадків на виробництві переважають організаційні, що свідчить про недостатній рівень підготовки фахівців в питаннях функціонування системи управління охороною праці. Основними причинами нещасних випадків в результаті аналізу є організаційні – 74%, технічні – 21% та психофізіологічні – 5%.

Охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих факторів має важливе соціальне значення, так як стан здоров’я людини безпосередньо впливає на її працездатність, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...