• Головна
  • СБУ викрила злодія, який продавав вибухівку через інтернет: щодня він збував до 10 кг пороху
СБУ
21:00, 28 квітня 2021 р.
Надійне джерело

СБУ викрила злодія, який продавав вибухівку через інтернет: щодня він збував до 10 кг пороху

СБУ
СБУ викрила злодія, який продавав вибухівку через інтернет: щодня він збував до 10 кг пороху

СБУ викрила новий канал незаконного збуту вибухових речовин. Мешканець Кіровоградщини постачав своїм «клієнтам» до 10 кг пороху у день. За попередньою інформацією, з нелегального бізнесу ділок одержав «прибуток» у мільйони гривень.

Перевіряється інформація щодо використання цього пороху для підпільного виробництва боєприпасів.

За даними слідства, протиправну діяльність організував мешканець Олександрії Кіровоградської області. Ділок продавав оптові партії пороху іноземного виробництва у різні регіони країни. Для пошуку клієнтів він використовував спеціалізовані інтернет-платформи і переправляв товар замовникам через сервіси поштового зв’язку. Гроші за продаж вибухової речовини зловмисник одержував на банківську картку.

Під час слідчих дій правоохоронці виявили у підозрюваного:

  • ​понад 100 кг іноземної вибухової речовини;
  • реактивну протитанкову гранату;
  • ​декілька одиниць вогнепальної зброї, у тому числі автомат Калашникова, пістолет-кулемет Шпагіна та пістолет ТТ;
  • ​майже 2 тис. набоїв різного калібру.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.

У межах кримінального провадження тривають слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин правопорушення, насамперед джерел надходження пороху із-за кордону.

Заходи із викриття зловмисника проводилися співробітниками Управління СБ України в Житомирській області спільно зі слідчими ГУ Національної поліції у області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сбу #зловмисник #продаж #вибухівка #інтернет #правоохоронці #пригоди #кримінал #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...