• Головна
  • Верхівнянська філія Житомирського агротехнічного коледжу цьогоріч відзначить віковий ювілей
ОСВІТА
18:00, 30 квітня
Надійне джерело

Верхівнянська філія Житомирського агротехнічного коледжу цьогоріч відзначить віковий ювілей

ОСВІТА
Верхівнянська філія Житомирського агротехнічного коледжу цьогоріч відзначить віковий ювілей

Цьогоріч коледж відзначатиме ювілей – 100 років з дня заснування. Професійний колектив на чолі з директором Олексієм Олексійовичем Дмитренком запрошує абітурієнтів до вступу в навчальний заклад.

Навчання студентів у Верхівнянській філії ЖАТК відбувається на базі 9, 10, 11 класів на денній та заочній формі навчання. Навчальний заклад готує технологів агрономічного виробництва за спеціальностями: агрономія, садово-паркове виробництво, агроінженерія, виробництво і переробка продукції рослинництва. Крім того, у новому навчальному році вперше відбудеться набір механіків. По закінченню студенти, які успішно здають відповідні іспити, отримують посвідчення водія та тракториста.

Верхівнянська філія ЖАТК пропонує відповідні умови для комфортного навчання і проживання. На базі коледжу є гуртожиток, навчальні лабораторії, спеціальні навчальні ділянки для оброблення, висіву та догляду за сільськогосподарськими культурами. За слова директора навчального закладу, Верхівнянська філія має спільний проект з ТОВ «Cygnet». Завдяки цьому проекту, студенти мають змогу закріплювати знання на практиці, безпосередньо у полях та на підприємствах «Cygnet». Така практика – унікальна можливість, бо кожен студент працює з сучасними технологіями виробництва, відвідуює елеватор, ферму, поля і цукровий завод. Провідні спеціалісти проводять заняття зі студентами, знайомлять їх з новинками ведення сільського господарства, технікою, економікою.

Верхівнянська філія ЖАТК випускає кваліфікованих спеціалістів, які в майбутньому працюють на великих агрономічних підприємствах, досягають значних успіхів у сфері сільського господарства, державного управління і сільського самоврядування.

Сьогодні Верхівнянська філія ЖАТК працює на перспективу. Студенти мають великі можливості, хорошу базу і унікальну практику на великому аграрному підприємстві, щоб у майбутньому стати кваліфікованими спеціалістами. Головне – бажання і наполегливість.

Катерина Войцехівська, «Ружинська земля»

#житомирщина #житомирська #область #верхівня #філія #агротехнічний технікум #новини #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...