• Головна
  • «Гендерний аудит доступності» — інструмент захисту прав жінок з інвалідністю, — Неля Ковалюк
ГЕНДЕРНИЙ АУДИТ ДОСТУПНОСТІ
20:00, 9 червня
Надійне джерело

«Гендерний аудит доступності» — інструмент захисту прав жінок з інвалідністю, — Неля Ковалюк

ГЕНДЕРНИЙ АУДИТ ДОСТУПНОСТІ
«Гендерний аудит доступності» — інструмент захисту прав жінок з інвалідністю, — Неля Ковалюк

Сьогодні, 09 червня, у ЦНАПі «Прозорий офіс» відбувся семінар під назвою «Гендерний аудит доступності при отриманні послуг в громадах» під головуванням представниці Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА Нелі Ковалюк. Також до семінару долучилися представники організацій осіб з інвалідністю, лідерки жіночого руху з інвалідністю та фахівчині ЦНАПу.

Метою проєкту, який триватиме продовж 2021 року, є отримання якісних адміністративних і соціальних послуг жінками з інвалідністю в громадах Житомирської області. Реалізовує його Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я».

Свою підтримку надає і Уряд Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство — Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Учасниками проєкту буде обрано п’ять ОТГ, де проводитимуться навчання фахівчинь ЦНАПів, лідерів громадських організацій людей з інвалідністю та жіночих громадських організацій. Спільні напрацювання та практичні поради учасників будуть підсумовані та в подальшому розміщені в тематичному буклеті, який буде розповсюджений серед громадськості.

Під час семінару фахівчиня Національної Асамблеї людей з інвалідністю м. Києва Лариса Байда надавала практичні рекомендації лідерам громадських організацій людей з інвалідністю та фахівцям ЦНАПу з метою структуризації знань з питань інвалідності та доступності, проведення гендерних аудитів доступності, надання якісних адмінпослуг жінкам з інвалідністю в ЦНАПах Житомирської області.

Джерело: сайт Житомирської ОДА

#гендерний #житомирщина #житомирська #область #аудит #доступності #новини #інформація #новни житомира #жінки #чоловіки #люди з інвалідністю #доступність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...