• Головна
  • Цьогоріч працелаштовано вже понад 300 людей з інвалідністю, які звернулися до Житомирського обласного центру зайнятості
РОБОТА
15:54, 9 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Цьогоріч працелаштовано вже понад 300 людей з інвалідністю, які звернулися до Житомирського обласного центру зайнятості

РОБОТА
Цьогоріч працелаштовано вже понад 300 людей з інвалідністю, які звернулися до Житомирського обласного центру зайнятості

Житомирське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю приділяє першочергову увагу роботі щодо збереження та створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю.

На цьому акцентує й Ярослав Возний - очільник Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

В цьому питанні, за його словами, відділення активно співпрацює з соціальними партнерами, в першу чергу з обласним та міськрайонними центрами зайнятості. Так, упродовж січня-червня 2021 року до обласного центру зайнятості звернулося 2836 людей з інвалідністю, з них працевлаштовано 329 осіб. Людей з інвалідністю з числа військовослужбовців, учасників бойових дій звернулося 158, працевлаштовано - 9 осіб.

Читайте також: До кінця листопада у Житомирі з’явиться ще один філіал компанії «Ферпласт»: створять кілька сотень робочих місць!

Відсидівши» 9 років 6 місяців за зґвалтування малолітньої, чоловік на Житомирщині знову скоїв аналогічний злочин

Мали право на отримання допомоги по безробіттю 152 колишніх військовослужбовців, середній розмір допомоги військовослужбовцям - учасникам АТО/ООС із числа людей з інвалідністю становив 7188 грн., тоді як середній розмір допомоги по безробіттю по області становить 3881 грн. Упродовж першого півріччя 2021 року профорієнтаційними послугами скористалися 2,8 тис. осіб з інвалідністю, індивідуальну послугу отримали 1249 осіб з інвалідністю. Для 103 осіб з інвалідністю проведено 17 тренінгів.

З метою підвищення конкурентоспроможності людей з інвалідністю впродовж січня-червня 2021 року 59 осіб з інвалідністю проходили навчання за направленням Державної служби зайнятості, з яких 48 осіб працевлаштовано. За цей період було зареєстровано 211 вакансій, на які, за інформацією роботодавців, могли бути працевлаштовані люди з інвалідністю. У січні-червні 2021 року, при активній участі працівників Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю проведено 246 семінарів для роботодавців, в тому числі, з питань працевлаштування людей з інвалідністю, на яких були присутні 1490 представників роботодавців, де обговорювались питання щодо створення спеціальних робочих місць для людей з інвалідністю. Робота в даному напрямку триває, як стверджує Ярослав Возний, триває.

Читайте також: На Житомирщині гадюка укусила 14-річну дівчинку під час збирання ягід у лісі

Читайте також:  «Читайте також: З 10 вересня у Житомирі зміниться рух громадського транспорту

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #житомирщина #житомирська #область #працевлаштування #новини #інформація #електронні #трудові #книжки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...