• Головна
  • Цифровий дендрологічний гід Житомира: Проект отримав грант від Великої Британії
ДЕНДРОЛОГІЧНИЙ ГІД ЖИТОМИРА
12:50, 11 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Цифровий дендрологічний гід Житомира: Проект отримав грант від Великої Британії

ДЕНДРОЛОГІЧНИЙ ГІД ЖИТОМИРА
Цифровий дендрологічний гід Житомира: Проект отримав грант від Великої Британії

Про це проінформували автори проекту в соціальних мережах.

«Ура! Наш проєкт "Цифровий дендрологічний гід Житомира", до якого долучилися викладачі природничого факультету Руслана РОМАНЮК, Людмила Васільєва, Людмила Константиненко, Лариса Астахова, а також наші колеги-франківці Віктор Кириченко і Олександр Яценко отримав грант від Британської Ради! Тепер в нашому парку і на Старому Бульварі стане більше інформаційних табличок з QR-кодами біля унікальних деревянистих рослин!

А цифровий простір використаємо для ботанічних екскурсій, квестів, уроків під відкритим небом! Дякуємо усім, хто підтримав проект голосуванням, хто давав рекомендації, допомагав у створенні заявки! Особлива подяка Департаменту освіти, КП "Парк", Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, обласному еколого-натуралістичному центру, Житомирському міському колегіуму за підтримку! У вересні чекаю креативну команду із бажаючих студентів і викладачів для втілення нашої ідеї!», - говорить Руслана Романюк.

Нагадуємо! Про що цей проєкт?

Дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) з вимірювання природничо-наукової грамотності (science literacy) показали, що у підлітків України дуже низький рівень цього показника. У 2019 році було розпочато реалізацію проєкту «Цифровий гід “Дендрологічні таємниці парку родини Шодуар”». Розробили інформаційні кейси про унікальні рослини парку, створили дизайн для табличок, веб-додаток, встановили 11 інформаційних табличок з QR-кодами, що розповідають про дерева парку, містить історичні відомості про родину Шодуар. Але цього замало і проєкт потребує розвитку.

Мета цього проєкту – встановити інформаційні таблички з QR-кодами біля унікальних дерев’янистих рослин у популярних зонах відпочинку, і таким чином створити цифровий інформаційний простір для проведення просвітницьких заходів, популяризації природничої освіти, формування екологічної культури дітей та молоді.

Що заплановано зробити?

В межах проєкту заплановано проаналізувати і обрати ті рослини, які будуть найбільш цікавими для жителів; виготовити таблички з QR-кодами, залучити студентів для розробки сценаріїв та проведення ними заходів, а саме:

– Квест «Про що говорять дерева?»;

– Ботанічні екскурсії;

– Екологічні уроки на природі для учнівської та студентської молоді.

Деталі ж самого проекту тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цифровий дендрологічний гід #житомир #місто #новини житомира #житомирщина #житомирська область #рослини #україна #дерева #унікальні рослини #фауна #флора
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...