• Головна
  • Протягом чотирьох місців втілюватиметься масштабний міжрегіональний проєкт «Via Regia»
VIA REGIA UKRAINE
14:50, 11 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Протягом чотирьох місців втілюватиметься масштабний міжрегіональний проєкт «Via Regia»

VIA REGIA UKRAINE
Протягом чотирьох місців втілюватиметься масштабний міжрегіональний проєкт «Via Regia»

Протягом 4-х місяців 2021 року Державний історико-культурний заповідник м. Дубно втілюватиме масштабний міжрегіональний проєкт «Via Regia Ukraine - культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні».

Читайте також: На Житомирщині гадюка укусила 14-річну дівчинку під час збирання ягід у лісі

Читайте також:  «Читайте також: З 10 вересня у Житомирі зміниться рух громадського транспорту

Він передбачає:

- створення та маркування української частини шляху Via Regia- розробку кастомного віртуального 3D туру по всьому туристичному маршруту- розширення функціоналу інформаційно-туристичного порталу via-regia.org.ua - створення нових та об’єднання вже існуючих в Україні рішень (віртуальних 3D турів, панорам 360, аеропанорам 360, фото- та відео контенту) щодо цифровізації об’єктів і розміщення їх на єдиному ресурсі.

Загалом проєкт «Via Regia Ukraine» спрямований на популяризацію української культури серед наших земляків та іноземців, а також на вдосконалення туристичної галузі міст і регіонів України. Комплекс заходів передбачає розвиток української частини Великого культурного шляху Ради Європи Via Regia, який пролягає через такі міста: Дубно, Рівне, Острог, Львів, Броди, Городок (Львівська область), Луцьк, Володимир-Волинський, Радомишль, Житомир та Київ.

Втілює ідею команда в складі директора Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леоніда Святославовича Кічатого, який є його керівником, а координацію та безпосередню реалізацію задуму здійснюють працівники установи: проєктний менеджер Микола Мандзюк, операційний менеджер Андрій Герасимчук та PR-менеджер Наталія Муха.

Проєкт «Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні» реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

Via Regia – це назва найстарішого та найдовшого сухопутного зв’язку між Східною і Західною Європою. Його довжина становить 4500 кілометрів. Він існує понад 2000 років і поєднує 8 європейських держав. Нині міжнародна мережа Via Regia використовується як символ об’єднання Європи.

Реалізація міжрегіонального культурного проєкту «Via Regia Ukraine» розпочалася в липні 2020 року за підтримки Українського Культурного Фонду (УКФ), за сприяння Управління культури і туризму Рівненської ОДА та співпраці з європейськими партнерами – Європейським культурно-інформаційним центром в Тюрінгїі (м. Ерфурт, Німеччина) в особі директора Karline Fischer.

Читайте також: До кінця листопада у Житомирі з’явиться ще один філіал компанії «Ферпласт»: створять кілька сотень робочих місць!

Відсидівши» 9 років 6 місяців за зґвалтування малолітньої, чоловік на Житомирщині знову скоїв аналогічний злочин

В липні 2021 року відбулася презентація нового проєкту (наступного етапу) в м. Дубно та м. Рівне. Наразі команда «Via Regia Ukraine» рухається відповідно до календарного плану, щоб до кінця листопада 2021 року презентувати новий туристичний маршрут по шляху Via Regia, віртуальний кастомний 3D тур, розширений функціонал інформаційно-туристичного порталу та сучасні рішення щодо цифровізації культурних і туристичних об’єктів п’яти регіонів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#via regia ukraine #туризм #житомирщина #житомирська #область #анонс #новини #інформація #проект #туристична #фотографія #подорожі #мандри #радомишль #житомир
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...