![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
10:00, 25 листопада 2010 р.
Клуб «Вечірня жіноча гімназія» набирає обертів
24 листопада 2010 року для учениць Житомирського вищого професійного училища відбулося відкриття Клубу «Вечірня жіноча гімназія», основним завданням діяльності якого є формування високої культури, гармонійного розвитку особистості та творчих здібностей молоді. До участі в діяльності Клубу залучені насамперед дівчата з особливими потребами та із сімей, що потребують соціальної підтримки. При відкритті Клубу директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко ознайомила слухачок з основними напрямками Програми, за якою будуть відбуватися заняття.
Багатогранність занять засвідчується реалізацією таких курсів, як: „Мистецтво спілкування”, „Основи народознавства та правознавства”, „Етика і психологія сімейного життя”, „Психологія особистості”, „Бути здоровою – модно”, «Знайомство з видатними жінками Житомирщини»тощо.
Клуб бажає дівчаткам, щоб отримані знання стали хорошим підґрунтям для їх особистого щастя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...