МАРК ЦУКЕРБЕРГ
09:00, 19 листопада 2021 р.
Надійне джерело
Цукерберга викликали в Коростенський міськрайонний суд у справі щодо коментарів у Facebook
МАРК ЦУКЕРБЕРГ
19 жовтня 2021 року Коростенський міськрайонний суд Житомирської області виніс ухвалу у справі про захист репутації у Facebook. Один із її пунктів: призначити відповідачем у справі засновника соціальної мережі Марка Цукерберга.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ain.ua.
Позов, який розглядається у Коростенському міськрайонному суді, — про захист честі та ділової репутації, він пов'язаний із коментарями у Facebook. У нових судових рішеннях у цій справі, яку розглядають уже кілька років, ім'я позивача та відповідача приховані.
Читайте також: Цікаві поштові конверти у колекції музею Лесі Українки на Житомирщині, — ФОТО
Але в ранніх рішеннях можна знайти, що позов подав Овруцький міський голова Іван Коруд, з приводу коментарів про себе та свою діяльність в Facebook, у судових документах цитують і текст цих коментарів.
Коруд звернувся до суду ще у липні 2019 року з вимогою визнати інформацію в коментарях недостовірною, яка принижує честь та гідність, а також зобов'язати відповідача видалити ці коментарі та спростувати інформацію.
Як повідомляє sud.ua, позивач також подав клопотання про залучення до справи як відповідача власника сайту Facebook. І суд це клопотання задовольнив. Тож тепер Цукербергу доведеться відволіктися від створення метавсесвіту та з'їздити на засідання суду до Житомирської області.
Джерело: censor.net
Читайте також: Малюнок юної житомирянки прикрасить величезну ракету Ariane 5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:38
21 січня
ТОП новини
Оголошення
16:34, 10 січня
20:08, 9 січня
live comments feed...