САД
12:22, 22 листопада 2021 р.
Надійне джерело
Вихідними на Житомирщині вирувала негода
САД
Минулими вихідними, 20 та 21 листопада, у більшості областей фіксувались пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). У Житомирській області негода вирувала здебільшого у північній частині, що супроводжувалось зламаними деревами та дискомфортом для водіїв.
Працівники підрядної організації, що задіяна на експлуатаційному утриманні автошляхів загального користування державного значення області, оперативно звільняли автодороги від перешкод.
На знімках автодороги Р-49 Васьковичі – Шепетівка, Н-02/М-06/- Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка, Т-06-01 Баранівка – Висока Піч.
Читайте також: 20-ка вакансій на Житомирщині з найвищою зарплатою
Шановні користувачі доріг, за умов ускладнення погоди/штормового попередження радимо триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередач та дерев, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.
Пресслужба САД у Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:38
21 січня
ТОП новини
Оголошення
12:24, 13 січня
15:31, Вчора
live comments feed...