Житомир отримав 421 млн грн капітальних інвестицій

За інформацією Головного управління статистики, за січень—вересень 2010 року на розвиток міста Житомира направлено 421 млн.грн. капітальних інвестицій, з них понад 76% складають інвестиції в основний капітал, тобто на капітальне будівництво та придбання машин і обладнання.

На місто припадає майже 19% обсягів капітальних інвестицій, використаних в області.

У розрахунку на одну особу в місті освоєно 1184 грн. інвестицій в основний капітал проти 1349 грн. в середньому по області. За обсягом освоєних інвестицій в основний капітал місто посіло друге місце в області, а у розрахунку на одну особу –5 місце.

На житлове будівництво міста направлено майже 35 млн.грн. інвестицій в основний капітал, що майже втричі більше ніж у січні—вересні 2009 року.

В місті введено в дію 19 тис. квадратних метрів загальної площі житла.

Слід зазначити, що 99% житла побудовано населенням за власні кошти та за допомогою кредитів банків.

У виробничій сфері здано в експлуатацію цех з виробництва виробів з пластмас потужністю 2,8 тонн за рік, мережа торгівлі поповнилась новими супермаркетами площею 13 тис.м², магазинами продовольчих товарів торговою площею 351м², критим ринком торговою площею 213м², баром на 15 посадочних місць. У місті проведено 1,1км ліній електропередач різної напруги.

RuporZT

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі