• Головна
  • Наймолодше лісництво в Баранівському держлісгоспі, в підрозділі якого започатковано вирощування модрини європейської
ЛІС
15:07, 19 січня
Надійне джерело

Наймолодше лісництво в Баранівському держлісгоспі, в підрозділі якого започатковано вирощування модрини європейської

ЛІС
Наймолодше лісництво в Баранівському держлісгоспі, в підрозділі якого започатковано вирощування модрини європейської

Адамівське лісництво – наймолодше в Баранівському держлісгоспі. Проте так склалося, що його адміністрація розміщувалася то в будинку-кордоні, то в маленькому приміщенні.

Кілька років тому в лісгоспі вирішили побудувати нову адміністративну будівлю лісництва. Активне будівництво розпочалось з серпня 2020 року Витрати на будівництво за весь період склали 3,5 млн грн.

 Читайте також: На Житомирщині чоловік випадково натрапив у полі на каску, під якою виявилися останки солдата Червоної армії, — ФОТО

Сьогодні це чудове приміщення для комфортної праці лісівників, нова адміністративна будівля з службовим житлом, з облаштованим подвірям та господарськими будівлями.

Відкриття адміністративної будівлі Адамівського лісництва співпало з проведенням наради керівників державних лісогосподарських підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Нині лісництво має стати головним функціоналом лісової галузі, - заначає в ході заходу начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. - Відтак ці структурні одиниці повинні мати все для ефективної роботи – професійні кадри, розвинену інфраструктуру, сучасні засоби виробництва.

Саме тому впродовж року значні зусилля підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства спрямували на те, щоб кожне із 125 лісництв мало не лише відповідну матерально-технічну базу, новий транспорт, надійний інтернет-зв'язок, дороги, а й відремонтовані будівлі, облаштовані території.

Лише в 2021 році капітальні ремонти було проведено в 53 лісництвах наших підприємств.

Крім того, проведено утеплення фасадів, ремонт покрівель, переобладнання систем опалення, реконструкція приміщень, осучаснення санітарно-побутових приміщень тощо.

Наша мета, щоб кожне лісництво було не лише прикладом взірцевого господарювання в кожному населеному пункті, а й підрозділом, котрий виконуватиме завдання з охорони та захисту лісу, розвиватиме мисливське господарство та рекреацію.»

Символічну стрічку перерізали голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, голова Новоград-Волинської райдержадміністрації Вячеслав Авраменко, начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.

Варто додати, що Адамівське лісництво, котре розташоване переважно на території Довбиської територіальної громади та частково Курненської, за 2021 рік до Довбиської територіальної громади перерахувало майже 6 млн. грн від сплати податків.

Читайте також: У Житомирі чоловік розрахувався карткою і витратив додаткові кошти — переплатив за пальне, бо підприємцю потрібно обслуговувати термінал

Серед особливостей Адамівського лісництва слід відмітити, що саме в цьому підрозділі започатковано вирощування лісових культур модрини європейської. Площа лісових культур за участю модрини на сьогодні в Адамівському лісництві становить понад 70 га. Вже протягом 3 років тут збирають насіння модрини з власних насаджень.

Крім того на території лісництва є культури горіха чорного та дугласії.

Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліс #ліси #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація #лісничі #лісівники #екологія #довкілля #зелені насадження #висаджування лісів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...