• Житомирські дзюдоїсти стали призерами Всеукраїнських змагань
12:34, 17 червня 2013 р.

Житомирські дзюдоїсти стали призерами Всеукраїнських змагань

Житомирські дзюдоїсти взяли участь у відкритому Всеукраїнському турнірі з дзюдо «Кубок Чорного моря». Всеукраїнські змагання з дзюдо проходили з 6 по 9 червня в м. Очакові серед юнаків віком від 13 до 14 років. Житомиряни теж узяли участь у цих змаганнях та стали призерами.

Про це повідомляє Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.

До складу житомирської команди ввійшли спортсмени ДЮСШ № 2 міської ради та ЖДЮСШ «Авангард». Вони продемонстрували хороший результат в особистому заліку. Зокрема, Георгій Каменчук (ДЮСШ № 2 міської ради) посів перше місце у ваговій категорії до 55 кілограмів. Представники тієї ж спортивної школи Антон Никулін (вагова категорія 46 кілограмів) і Салама Асаков (вагова категорія 30 кілограмів) посіли другі місця. Бронза змагань дісталася Сергію Корнейчуку (вагова категорія 50 кілограмів) та Артему Стельмашову (вагова категорія 42 кілограми).

Крім українських команд, участь у турнірі взяли також дзюдоїсти з Росії та Молдови. У командному заліку збірна команда м. Житомира посіла третє місце.