• Головна
  • До виховання в дитячо-юнацьких спортивних школах Житомирщини залучено понад 15 тисяч дітей
15:10, 25 червня 2013 р.

До виховання в дитячо-юнацьких спортивних школах Житомирщини залучено понад 15 тисяч дітей

25 червня відбулася колегія департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації під головуванням директора департаменту Раїси Гулої.

Про це повідомляє Прес-служба облдержадміністрації.

На засіданні були присутні члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів з питань сім’ї, молоді та спорту, голови обласних організацій фізкультурно-спортивних товариств, директори спортивних шкіл міста.

З нагоди Дня молоді департамент сім’ї, молоді та спорту нагородив грамотами та подяками кращих фахівців структурних підрозділів департаменту на місцях та в районах.

На розгляд колегії було винесено чотири питання: „Про підсумки розвитку дитячо-юнацького спорту в області у 2012-2013 навчальному році, перспективи його роботи”, „Про співпрацю органів виконавчої влади, місцевого самоврядування з громадськими молодіжними організаціями щодо реалізації молодіжних проектів, програм”, „Про стан формування єдиного реєстру спортивних споруд”, „Про пріоритетні напрямки антикорупційної політики відповідно до обласної програми щодо запобігання протидії корупції на 2013-2015 роки”.

За новими соціальними ініціативами Президента України «Діти – майбутнє України» в області реалізовуються заходи щодо створення умов для занять спортом дітей та молоді. Так в області в 2013 році діє 51 дитячо-юнацька спортивна школа, в яких виховується понад 15 тисяч дітей області.

До єдиного реєстру спортивних споруд області введено 89 споруд, за 2013 рік – 57 спортивних споруд. На балансі 29 ДЮСШ знаходиться 89 спортивних споруд, які налічують 16 стадіонів, 17 спортивних залів, 35 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 7 приміщень з тренажерним обладнанням, 1 басейн (25м), 1 водно-веслувальну базу, 1 майданчик з тренажерним обладнанням, 5 футбольних полів, 5 майданчиків з синтетичним покриттям, 1 тенісний корт.

З нагоди Дня молоді департамент сім’ї, молоді та спорту нагородив грамотами та подяками кращих фахівців структурних підрозділів департаменту на місцях та в районах. Грамотами були нагороджені Олександр Ніконов, Тетяна Приймак, Антоніна Заєць, Наталія Синчило, Світлана Барановська, Олег Семенюк, Микола Сергійчик, Віктор Дейнека, Світлана Мельник, Олег Гончаренко, Людмила Ковальчук та інші. Подяки від департаменту отримали Андрій Кушніренко, Андрій Мельник, Наталія Пінчукова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...