
ПРОКУРАТУРА
13:25, 7 липня 2022 р.
Надійне джерело
Ув’язнено на 6 років: на Житомирщині винесли вирок 15-річному юнаку за особливо тяжкий злочин проти малолітньої
ПРОКУРАТУРА

За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Чуднівської окружної прокуратури неповнолітнього місцевого жителя визнано винним у скоєнні особливо тяжкого злочину проти малолітньої дитини (ч. 4 ст. 152 КК України). Вироком суду злочинця засуджено до позбавлення волі строком на 6 років.
Ювенальні прокурори у суді довели, що злочин скоїв у січні цього року 15-річний житель Житомирського району, будучи у стані алкогольного сп’яніння.
Скориставшись тим, що поруч не було нікого з дорослих, а потерпіла, з якою був добре знайомий, йшла увечері додому одна, він наздогнав 10-річну дівчинку, проти її волі затягнув на подвір’я закинутого домоволодіння, та, незважаючи на благання відпустити, скоїв стосовно неї насильницькі дії сексуального характеру.
З моменту розкриття злочину, 21.01.2022, хлопцю обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою, де він перебуває дотепер.
Джерело: Житомирська обласна прокуратура

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:55
15 травня
15:46
15 травня
09:45
15 травня
17:29
13 травня
ТОП новини
Оголошення
11:34, 10 травня
13:03, 10 травня
19:24, 11 травня
09:16, 8 травня
live comments feed...