• Головна
  • Чотири місяці не наважувалася виїхати з Мелітополя: історія сімейної лікарки, яка тепер живе і працює на Житомирщині
ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ
19:00, 15 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Чотири місяці не наважувалася виїхати з Мелітополя: історія сімейної лікарки, яка тепер живе і працює на Житомирщині

ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ
Чотири місяці не наважувалася виїхати з Мелітополя: історія сімейної лікарки, яка тепер живе і працює на Житомирщині

Коростень. Нові кадри: знайомтесь, лікар загальної практики – сімейної медицини Катерина Волошенко з Мелітополя

Життя не стоїть на місці, як би складно зараз не було. Війна, розпочата росіянами на нашій землі, перевернула все з ніг на голову, величезна кількість українців були змушені виїжджати за кордон чи в більш «тихі» області, шукаючи прихистку для себе та своєї родини. Таким чином, чимало фахівців певних організацій або установ все частіше змінюють своє місце роботи за місцем тимчасового проживання.

Центр ПМСД у Коростені привітно зустрів молоду і амбітну лікарку, яка приїхала до нашого міста з Мелітополя. Мова йде про лікаря загальної практики – сімейної медицини Катерину Волошенко.

Взагалі, Катерина народилася у Коростені, тому коріння має коростенське. Чому ж до свого ж рідного міста приїхала вона аж з Мелітополя? Справа в тому, що дівчиною (до 14 років) лікарка проживала у Коростені, навчалася ще у тодішній ЗОШ №10 (зараз міський ліцей №10). Після закінчення школи вступила до Житомирського фармацевтичного коледжу, а згодом і до Запорізького державного медичного університету, аби отримати вищу медичну освіту. Як і всі українці, Катерина просто жила і насолоджувалася мирним життям, плануючи своє майбутнє і професійний кар’єрний ріст.

Після навчання, пройшовши інтернатуру у Мелітополі, лікарка і залишилася працювати за тим місцем роботи. Всього рік вона мала для того, щоб набратися лікарського досвіду, допоки нас не прийшли «визволяти» росіяни. Відтоді життя пішло на шкереберть.

– Як довго Ви наважувались виїхати із Мелітополя?

– Достатньо довго. Більше чотирьох місяців я роздумувала, та й виїхати було не так легко, як здається на перший погляд. До цього, перш за все, потрібно було підготуватись морально, – розповідає Катерина Валеріївна.

Все ж, зібравшись з думками, лікарка вирішила їхати, оскільки життя під окупацією не назвеш повноцінним життям. За допомогою волонтерів їй вдалося виїхати з окупованого Мелітополя до Запоріжжя (дорога зайняла 9 годин), із Запоріжжя до Києва добиралася потягом, і вже з Києва до рідного Коростеня маршруткою. В загальному, шлях додому у Катерини Валеріївни зайняв два дні. В кінці липня вона приїхала до міста і одразу почала обживатись.

Дізнавшись згодом, що у Центр ПМСД потрібні медичні фахівці, пані Катерина вирішила спробувати працевлаштуватись, і, на щастя, все вдалося. Починаючи від 5 вересня лікар загальної практики – сімейної медицини Катерина Волошенко офіційно працевлаштована у Центрі первинної медико-санітарної медицини і звикає до свого нового колективу.

Як зауважила молода лікарка, у новому колективі її прийняли добре і привітно, за що вона усім щиро дякує.

Тетяна Ковальова, КоростеньМЕДІА

Чотири місяці не наважувалася виїхати з Мелітополя: історія сімейної лікарки, яка тепер живе і працює на Житомирщині, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сімейні лікарі #житомирщина #житомирська #область #договір #новини #інформація #декларація #новини житомира #новини житомирщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...