Новини компаній
10:10, 25 вересня 2022 р.

Як безпечно зарядити Elf Bar?

Новини компаній

Компанія Elf Bar створила одні з найпопулярніших одноразових пристроїв на ринку з величезним асортиментом смаків та зручним дизайном, який ідеально підходить, коли вам потрібно щось просте та ефективне. Одноразки, які можна купити в elf bar магазин, попередньо заповнені рідиною й за замовчуванням не можуть бути повторно заповнені або перезаряджені. Вони призначені для відповідальної утилізації, ідеально підходячи для короткострокового використання. Чи збираєтеся ви на вечірку і не хочете турбуватися про те, що втратите вейп, або вам потрібно взяти з собою легкий девайс для короткої поїздки, одноразове приладдя — відмінний варіант для економії місця, щоб придушити потяг до нікотину, поки перебуваєте в дорозі.

Як заряджати Ельфбар?

Відновлення працездатності електронної сигарети Ельф Бар хвилює левову частку вейперів, які вдаються до кустарних методів. Розглянемо способи швидкої зарядки Ельф Бара, дозаправку та перезарядку пристрою.

aZotp_9a1OgOt1nFuokVkOZHQEh67x9YaY9-mZBW2DszWAFOQG_a0bcNkoD--sU2fw_-Q8PACg6Sp611tGrWsMk_Je0-I2ehJYFeK0qRY7kvG593WCOVTSyMhUPGaxYBKN2sbflgHNHCM6PG_iza4SBu-Ajrnix5SZna4RGRWTANo3r-EyPv-ZZdEQ

Дозаправка та перезарядка Elfbar

Об'єктивно, перезаправити або перезарядити одноразку Ельфбар можна. Для цього знадобиться пінцет, тестер, паяльник і ще жменя дрібниць. Потрібно витягнути всі електронні нутрощі з корпусу, зарядити акумулятор за допомогою зарядки, акуратно розкрити порожнину з рідиною і наповнити її. Для порівняння, звичайну електронку початкового рівня потрібно лише вчасно заправляти через спеціальні отвори та заряджати через стандартний micro-USB. Різниця в ціні між звичайним початковим сетапом і одноразовими пристроями втрачається вже через кілька тижнів. Початкові електронні сигарети з нормальними багаторазовими частинами не вдарять по бюджету. 

Важливо зауважити, що «просунута» електронна сигарета, оснащена змінними комплектуючими, необов'язково буде більшою. Все впирається в потужність акумулятора. Так що на ринку існує чимало девайсів скромних параметрів, які є повноцінними пристроями для вейпінгу.

У чому ключова відмінність між сигаретами, що перезаряджаються і ні?

Конструкція випарника відрізняється від моделі до моделі, але найчастіше це типова спіраль з обмоткою з бавовняної вати, а отвір у центрі виконує роль повітроводу. Вата неминуче зношується. Особливо швидко це відбувається, якщо використовувати міцні рідини або жижу з великим вмістом барвників, окислювачів або охолоджувачів. У процесі експлуатації на койл нагорає зайве. При роботі з атомайзером добре помітно, що спіраль «живе» набагато довше, витримуючи кілька змін гніту. З випарниками немає можливості змінити вату окремо без величезної кількості головного болю. 

NleHDUq6t_tuNYafVRqWMlQNOYYP4zGCK7Wc0lpShyIVfxrAP0Kx0tBvSetokid-xRfyVm2ThyMCFlHvS0K1KQIUvb8clwAGM0K-6-Ku3b8VB2rE7OeT_Ry8E6cIb-wqISVYSJ20sFDZIQj7MarW3K51o2U2reyV1jULtLcZ9vVosfwOPa19248AFQ

Важливою перевагою звичайних електронних сигарет є широкий вибір випаровувачів. До більшості моделей випускається кілька типів змінних елементів, що дозволяє отримувати різноманітні та цікаві відчуття від знайомих рідин, розкриваючи їх з несподіваного боку.

Новачку варто поглянути на свої потреби. Цигаркова та кальянна затяжка — ось ключове рішення, від якого потрібно відштовхуватися. Туга сигаретна тяга не вимагає багато потужності, так що вся електронка вміститься в затиснутому кулаку, але якщо додати потужності на спіралі, що потрібно кальянним бачкам, то й акумулятор потрібен солідніший.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...