18:00
24 липня
Перше кафе "У Патрона" – відкрито!
Сьогодні вихованці Житомирського ліцею № 28 вперше відвідали нове місце на території свого навчального складу. І не лише смаколиками там можна поласувати.
На відкриття запросили і житомирських рятувальників. Вони продемонстрували сухий пайок сучасного українського воїна. Кожен з бажаючих міг скуштувати продукти з добового раціону солдата.
"У Патрона" знаходиться в укритті ліцею. Саме тому учні зможуть перебувати там і під час повітряної тривоги.
Головне управління ДСНС України у Житомирській області