• Головна
  • У Житомирі батькам розкажуть як працювати після дикретної відпустки
проект
12:49, 29 липня 2013 р.

У Житомирі батькам розкажуть як працювати після дикретної відпустки

проект

30 липня у Житомирі відбудеться презентація та обговорення проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною». Проект презентуватиме Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України».

Як повідомляє сайту прес-служба облдержадміністрації, Житомирська, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська області та місто Київ будуть пілотними регіонами із запровадження проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною». Цей проект «Ліга соціальних працівників України» реалізовуватиме в Україні протягом 2013-2015 років. Мета проекту – розробка інноваційної моделі підтримки матерів і батьків після відпустки по догляду за дитиною та запровадження моделі на підприємствах всіх форм власності.

Впровадження проекту здійснюється у співпраці з Міністерством соціальної політики України, Державним центром зайнятості, Федерацією профспілок області, Конфедерацією роботодавців України. На Житомирщині координатором проекту є обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» наголошує, що реалізація проекту сприятиме більш повноцінному включенню матерів і батьків у процеси економічного розвитку та забезпечення рівних прав і можливостей в економічній та соціальній сфері.

Довідково: За даними Міністерства соціальної політики України понад 1,2 млн. осіб, які мають дітей до 3 років, користуються правом на відпустку по догляду за дитиною, з них близько 400 тисяч осіб повертаються щорічно на ринок праці. За даними експертів, 25-30% матерів і батьків змушені звертатись до служби зайнятості в пошуках роботи через те, що роботодавці відмовляються поновлювати їх на займаних раніше посадах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...