• Головна
  • Як недорого звести господарську споруду
Новини компаній
17:34, 13 березня 2023 р.

Як недорого звести господарську споруду

Новини компаній

Важко уявити приватну ділянку або дачу без господарських споруд. Адже власнику будинку потрібно десь зберігати садовий інструмент, різноманітні витратні матеріали тощо. Між тим, така споруда повинна бути досить надійною та міцною, а на дачі – ще й захищеною від злодіїв. З іншого боку, мало хто хоче витрачати на зведення сараю зайві кошти.

Оптимальним рішенням тут є будівництво господарської споруди за допомогою бетонних конструкцій https://www.kalenyk.com.ua/betonnye-smesi/beton. Бетон недорогий у порівнянні з цеглою, а будівля зможе витримати значні навантаження. Експлуатаційний термін вимірюється в десятиліттях, головне – аби був надійний фундамент.

Звісно, що деякі власники дачних і приватних будинків намагається зекономити. Вони будують сараї з підручних матеріалів – зазвичай деревини. Але під впливом опадів, вологи, низьких температур подібні споруди вимагають постійного ремонту, що забирає час і вимагає регулярних фінансових вкладень.

Як недорого звести господарську споруду, фото-1

Інший варіант, доволі непоганий у сенсі довговічності – металевий каркас будівлі, обшитий плитами OSB. Проте плити потрібно обробити, пофарбувати та вкрити лаком задля підвищення стійкості до вологи. До того ж, на дачі це доволі небезпечний варіант, адже злодій може просто зламати двері та вкрасти інструмент.

Тому, на сьогоднішній день найбільш бюджетним, і одночасно безпечним варіантом вважається бетонна господарська споруда. Тим більше, що можна замовити готові блоки, які швидко встановлюються.

Як правильно зекономити

І все ж таки, є певні моменти, які допомагають заощадити кошти. До них відносяться:

  • Самостійне облаштування фундаменту, який значно простіший, ніж фундамент для дому;
  • Детальні розрахунки витрат матеріалів аби не купувати зайвого;
  • Самостійний пошук проекту господарської споруди – в інтернеті їх вистачає;
  • Використання плит перекриття у якості даху, замість покрівлі.

Крім того, можна зекономити й на матеріалах. Наприклад, придбати керамзітобетон https://www.kalenyk.com.ua/betonnye-smesi/keramzitobetonr. Це більш дешевий аналог звичайного бетону, хіба що поступається в плані міцності. Але сарай – це не будинок, тому тут велика міцність і не потрібна. В той же час він має певні переваги, зокрема:

  • Високий рівень адгезії, завдяки чому не потрібно витрачатись на додаткові матеріали для облицювання стін;
  • Мала вага за рахунок підвищеного рівня пористості – навантаження на фундамент значно менше, а це в свою чергу зменшує вимоги до основи будівлі.

В якості покрівлі можна використати шифер. Це найбільш дешевий матеріал для облаштування даху, його просто укладати, витрати незначні. Можливо, виглядає він не зовсім привабливо через звичайний сірий колір, але ж мова йде не про будинок, а господарську споруду, тому на перший план виходить бюджет.

Щодо дверей, то вистачить дерев’яної конструкції з дошок. Всередині дерев’яне полотно можна оббити металевими планками для придання додаткової міцності. Такі двері цілком можливо зробити самостійно, маючи базовий інструмент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...