
КОМУНАЛЬНИКИ
20:00, 21 березня 2023 р.
Надійне джерело
Як Житомир після зими чепуриться, — ФОТО
КОМУНАЛЬНИКИ

Житомир чепуриться після зими!
Працівники комунальних підприємств та підрядних організацій долучились до загальноміського весняного прибирання.
За вчора з тротуарів та доріг вивезено 92 тони сміття та дорожнього змету.
Також вивозять гілля, опале листя, видаляють бур’яни.
Працюють більше 140 людей.
Також, працівники «ЖТТУ», «Міськсвітло» та «Житомиртранпорт» фарбують і чистять від реклами опори енергоживлення, світлофори, стенди на зупинках громадського транспорту, прибирають біля диспетчерських пунктів, опор контактної мережі зовнішнього освітлення та контактних опор ТТУ.
Працівники муніципальної інспекції проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо прибирання міста (об’єкти торгівлі, прибудинкові території…)
Джерело: Житомирська міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
15:18
6 червня
Оголошення
00:58, 11 червня
11:24, 5 червня
10:45, 11 червня
01:38, 10 червня
98
15:01, 9 червня