• Головна
  • В Житомирському онкодиспансері запрацює сучасний лінійний прискорювач
ОНКОДИСПАНСЕР
16:30, 23 квітня 2023 р.
Надійне джерело

В Житомирському онкодиспансері запрацює сучасний лінійний прискорювач

ОНКОДИСПАНСЕР
В Житомирському онкодиспансері запрацює сучасний лінійний прискорювач

За сприяння Житомирської обласної державної адміністрації та обласної ради, на території одного з найбільших спеціалізованих медичних закладів області по наданню допомоги онкологічним хворим у 2023 році буде встановлено сучасний лінійний прискорювач британської компанії «Elekta».

Лінійний прискорювач добре відомий закордоном та використовується в багатьох медичних центрах Європи та світу.

Одним з ключових переваг цього прискорювача є його висока точність та здатність з максимальною точністю контролювати дозу випромінювання. Прискорювач оснащений системою автоматичного спрямування, яка дозволяє точно налаштовувати прискорювач з урахуванням індивідуальних потреб пацієнта та параметрів його захворювання.

Новітнє обладнання значно покращить якість лікування пацієнтів та забезпечить більш точну та ефективну променеву терапію. Також лікарі зможуть проводити більш складні процедури, а пацієнти отримають більш якісне та безпечне лікування.

В Житомирському онкодиспансері запрацює сучасний лінійний прискорювач, фото-1

Також протягом наступних декількох місяців розпочнеться реконструкція радіологічного відділення онкодиспансеру.

Для повного забезпечення проведення променевої терапії необхідно, згідно міжнародних розрахунків, – 1 лінійний прискорювач на 1 млн. жителів. Але для стабільного забезпечення лікувального процесу, необхідно – 2-а лінійних прискорювачі у закладі, так як можуть бути поломки, технологічне обслуговування, але лікувальний процес зупиняти не можна.

Другий лінійний прискорювач та МРТ-апарат заплановано отримати із МОЗ України за рахунок централізованих державних закупівель у 2024 році.

Зауважимо, що Житомирщина найбільше постраждала від аварії на ЧАЕС та зберігає високий показник захворювання на онкологію. Незважаючи на війну, понад 2 тисячі пацієнтів, хворих на онкологію постійно отримують спеціалізоване лікування. Своєю чергою, терапія із застосуванням лінійного прискорювача дозволить покращити стан хворого та запобігти поширенню небезпечних хвороб.

Джерело: Житомирська ОВА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#онкодиспансер #онкологія #медицина #операція #новини житомира #новини житомирщини #онкологія #хворі #пацієнти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...