• Головна
  • Наталія Остапченко: На Житомирщині посилено триває формування спроможної мережі медичних закладів
МЕДИЦИНА
16:40, 24 квітня 2023 р.
Надійне джерело

Наталія Остапченко: На Житомирщині посилено триває формування спроможної мережі медичних закладів

МЕДИЦИНА

Наталія Остапченко: На Житомирщині посилено триває формування спроможної мережі медичних закладів

За завданням держави та Міністерства охорони здоров’я, до 01 травня кожен регіон має сформувати спроможну мережу медичних закладів, визначивши перелік медичних закладів, які увійдуть до спроможної мережі, враховувавши місцеві та регіональні особливості.

Окрім того, для кожного госпітального округу має бути сформовано трирічний план розвитку спроможної мережі та окремі плани для відповідних лікарняних закладів.

Під час спільної робочої групи, під головуванням першої заступниці начальника ОВА Наталії Остапченко, за участі керівників громад і медичних закладів та представників профільного департаменту Житомирської ОВА, було детально розглянуто план формування мережі Бердичівського госпітального кластера.

Варто нагадати, що на Житомирщині буде сформовано 4 кластери: Житомирський, Бердичівський, Звягельський та Коростенський.

Під час засідання, перша заступниця начальника ОВА наголосила, що на сьогодні пріоритетом є забезпечення доступності та якості медичної допомоги для жителів області. Тому кожен утворений кластер, повинен сформувати єдину об’єднану медичну систему Житомирщини.

«Спроможна мережа лікарняних закладів дозволить ефективніше використовувати наявні ресурси та можливості, які необхідно невпиннопоповнювати. Поруч з цим, не зважаючи на війну, сьогодні вкрай важливо об’єднати зусилля органів влади і медичної спільноти та максимально наближувати послуги, гарантовані державою», – підкреслює Наталія Остапченко.

Також в рамках наради було обговорено питання покращення роботи лікарень Бердичівського району та їх фінансовий стан, вдосконалення системи управління і контролю за роботою лікарень та спроможність відповідати на потреби населення у медичних послугах.

Таким чином, запропоновані рішення дозволять підвищити якість медичних послуг та забезпечити доступ до них жителів громад Житомирщини.

Джерело: Житомирська ОВА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #формування мережі медичних закладів #новини житомира #новини житомирщини #мережа медичних закладів #медичні заклади житомирщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...