![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
11:24, 25 квітня 2023 р.
Надійне джерело
Чиї робочі руки зараз «в ціні» на Житомирщині?
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
![Чиї робочі руки зараз «в ціні» на Житомирщині? Чиї робочі руки зараз «в ціні» на Житомирщині?](/dist-assets/images/cap.jpg)
Середній рівень заробітної плати у вакансіях, зареєстрованих роботодавцями Житомирщини на початку квітня, складав близько 10 100 гривень.
Причому, у 74% вільних місць пропонована винагорода за місяць роботи варіюється від мінімальної до 10 000 грн, а в 26% - перевищує середній показник. Тільки 43 вакантні місця праці (3% загальної кількості) можуть привабити претендентів високими заробітками (понад 20 000 грн).
Тож які працівники на Житомирщині нині «в ціні»? Про це розповіли в Житомирській обласній службі зайнятості.
В розрізі професійних груп найвищі зарплати нині пропонуються робітникам з обслуговування й експлуатації машин та устаткування – в середньому понад 12 300 гривень. Серед найдорожчих нині - вакансії токарів-розточувальників, токарів, ковалів на молотах і пресах, ливарників металів та сплавів, фрезерувальників, верстатників, операторів різних виробничих процесів, водіїв навантажувача, трактористів, водіїв автотранспортних засобів.
У трійці лідерів за рівнем пропонованих заробітків – також професіонали (лікарі, викладачі, енергетики, спеціалісти державної служби (місцевого самоврядування та ін.) та кваліфіковані робітники з інструментом (мулярі, обрубувачі, слюсарі-інструментальники, електрогазозварники, ковалі, налагоджувальники, монтажники, заточувальники і т.і.)
Найдешевше роботодавцям обходяться робітники сільського господарства, працівники сфери торгівлі і послуг та представники найпростіших професій (середня зарплата у вакансіях для них 7000 – 7400 грн).
Переглянути всі пропозиції роботи можна на сайті Житомирського обласного центру зайнятості https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua
Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.
Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості – телефонуйте на «гарячі» лінії 063-214-41-75 і 097-417-84-96 або пишіть у телеграм-чат обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr.
![Чиї робочі руки зараз «в ціні» на Житомирщині?, фото-1 Чиї робочі руки зараз «в ціні» на Житомирщині?, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
07:24, 17 липня
10:07, 19 липня
6
19:31, 24 липня
3
18:12, Вчора
2
live comments feed...