• Головна
  • Антимонопольний комітет в Житомирі досліджував зростання цін на яйця
17:58, 7 серпня 2013 р.

Антимонопольний комітет в Житомирі досліджував зростання цін на яйця

Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України провело дослідження з метою з'ясування причин зростання відпускних цін на яйця курячі на 38%-95% протягом червня – липня 2013 року в Житомирській області.

В ході дослідження Житомирським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України було встановлено, що зростання цін на яйця курячі в області зумовлено збільшенням видатків виробників області, а саме: на оплату праці, на паливно-енергетичні ресурси, сировину та матеріали тощо.

Підвищення цін на яйця курячі в області протягом червня – липня 2013року має сезонний характер оскільки виробництво яєць курячих на початку літа для виробників є збитковим, в зв'язку з насиченістю ринка відповідним товаром. Реалізація яєць курячих у зазначений період здійснювалась за демпінговими цінами, а саме: при їх собівартості 5,20 грн/дес. - 5,30 грн/дес., відпускна ціна яєць курячих становила 3,50 грн/дес. – 4,00 грн/дес.

Отже, в результаті проведеного Відділенням дослідження в діях учасників ринку, які зареєстровані в Житомирській області, порушень законодавства про захист економічної конкуренції не виявлено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...