![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
зміни руху
10:48, 8 серпня 2013 р.
Житомирські маршрутки не доведеться довго чекати
зміни руху
У Житомирі відтепер маршрутні схеми деяких міських автобусних маршрутів змінені та почастішають у графіках. Таке рішення було вчора ухвалено на виконавчому комітеті Житомирської міської ради.
Зміни до маршрутів внесено з урахуванням численних звернень житомирян. Зокрема, рішенням МВК скасовано три автобусних маршрути № 6, № 29, № 31, інформує управління по зв’язках з громадськістю міськради.
«Це дасть змогу звільнити 22 автобуси та направити їх на обслуговування нового автобусного маршруту № 50. Маршрут № 50 — це перейменований діючий маршрут № 3-а, що забезпечуватиме сполучення між районами Богунія, Малікова, Мальованка та Корбутівка та матиме п’ять графіків», — зазначив начальник транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.
Крім цього, збільшаться графіки на маршрути № 3 — ще 10 графіків, №8, № 8а — по сім графіків. Також незначні зміни будуть внесені у сім діючих маршрутних схем (№ 3, № 4, № 5, № 8, № 19, № 29, № 44). Це дасть змогу покращити ситуацію із перевезенням у ранковий і вечірній час.
Міський голова Володимир Дебой звернув увагу на роботу приміських маршрутів. Адже, велика частина приміських маршрутів дублюють міські. Більше того, навіть якщо по графіку такі маршрути повинні мати 1-2 зупинки у межах міста, то в реаліях зупиняються на всіх можливих зупинках.
Заступник Житомирського міського голови Юрій Мойсеєв наголосив на тому, що скорочення приміських маршрутів у Житомирі потрібне, бо стане суттєвою підтримкою для ТТУ: «Я особисто цим питанням займаюся вже другий місяць. Зустрічався із профільним заступником голови Житомирської ОДА. Вони також розуміють, що зменшення кількості приміських маршрутів у місті дозволить розвиватися ТТУ. До того ж, ми простежили, що у приміських маршрутах, схема руху яких на 90% прокладена по місту, найчастіше їздять житомиряни. Якщо подібні маршрути стануть міськими, то ми домовимося, щоб їхній рух був продовжений до приміських населених пунктів».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:26, 23 липня
10:37, 19 липня
17:47, 13 липня
4
live comments feed...